پلیس نیویورک تایید دستگیری معترض در بینام و ون

اداره پلیس نیویورک (NYPD) تایید اواخر روز سه شنبه که ماموران بازداشت یک معترض قرار داده و او را در بینام و ون پس از فیلم ها از این قسمت به سرعت گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی.

فیلم نشان داد گروهی از لباس شخصی افسران کشتی یک معترض به پیاده رو در طول یک تظاهرات در منهتن و تنه زدن او را به بینام و ون. به عنوان معترض بازداشت شده بود چند تن از افسران و برخی از آنان وارد بر دوچرخه تحت فشار قرار دادند یک جمعیت از مردم و دور از وسیله نقلیه.

تصویری نشان داد که افزایش تنش بین ماموران و مردم در خیابان ها به دستگیری بیرون.

تبلیغات

در یک سری از توییت NYPD تایید کرد که افسران خود را انجام بدهد. این گروه گفت که این فرد را بازداشت گرفته بود و می خواستم به اتهام آسیب رساندن دوربین های پلیس در طول پنج رویداد جداگانه در سراسر شهرستان در سالن پارک.

پلیس همچنین ادعا کرد که “دستگیری افسران حمله با سنگ ها و بطری” در حالی که بازداشت فرد است.

“حکم تیم ملی با استفاده از بینام و وسایل نقلیه به طور موثر پیدا می خواستم مظنون” NYPD گفت. “هنگامی که او قرار داده شده بود به حکم تیم ملی را بینام و خاکستری وانت آن را در پشت یک کمربند از NYPD دوچرخه پلیس در, روشن, زرد و آبی پلاک وجود دارد برای کمک به اثر بازداشت.”

شاهدان گفته Gothamist که فرد دستگیر شد و به 18 سال تغییر جنسیت زن است. آنها گفتند: دستگیری آمد که حدود 200 نفر بودند ترک کوچک پلازا در میان یک تظاهرات در برابر پلیس نیویورک.

تبلیغات

برخی از مردم بودند که در صحنه داشت که هیچ یک سنگ پرانی یا بطری در افسران Gothamist گزارش شده است.

مقامات محلی وزن در این حادثه به عنوان فیلم به سرعت در حال گسترش آنلاین. شهر نیویورک حسابرسی اسکات استرینگر به نام “پاسخ” گفت که او “عمیقا از این ویدئوها در گردش.”

“فوق العاده نگران کننده است. ما نیاز به پاسخ” شورای شهر سخنران Corey Johnson گفت.

نیویورک Rep. جری Nadlerجرالد (جری) لوئیس NadlerHillicon دره: Google گسترش کار از راه دور از طریق سیاست جولای 2021 | Intel جامعه بازده نهایی روسیه به گزارش کمیته مجلس سنا پس از declassification | مطالعه می یابد انتخاباتی آسیب پذیر به حملات سایبری خانه شنوایی با مشخصات بالا tech مدیران موکول برای چهار شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به پایین در پورتلند در دیگر شهرهای بزرگ بیشتر (D) نیز نامیده می شود به صورت یک “فوری برای توضیح این ناشناس استفاده از زور است.”

“این تصویری از یک تجمع اعتراضی در شهر نیویورک در حال پرتاب بینام و ون—ترسانده است و باید غیر قابل قبول برای هر کسی که احترام به حقوق اساسی این کشور تاسیس شد,” او گفت: در یک صدای جیر جیر.

این واقعه به عنوان مربي در سراسر ایالات متحده همچنان به تجربه اعتراضات پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس. تنش در اوج تظاهرات در برخی از شهرستانها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استقرار ماموران فدرال به برخی مناطق شاهد افزایش ناآرامی.

فدرال افسران جلب توجه در اوایل این ماه پس از گزارش اول ظاهر است که مردم در پرتلند سنگ., شد بازداشت قرار داده و به بینام و وانت. اورگان سنسور. Jeff Merkleyجفری (جف) آلن MerkleyOvernight دفاع: نگهبان به شهادت لافایت مربع پاکسازی شد ‘بی دلیل تشدید’ | Dems فشار برای بحث پنتاگون مهاجرت به خارج | دیده بان می گوید پنتاگون نیست با توجه به تغییر آب و هوا خطرات به پیمانکاران دموکرات اصرار بحث پنتاگون سیاست مهاجرت به عقب نشینی دموکرات ها آمار وزیر کشور برای گزارش امتناع از پوشیدن ماسک در جلسه با قبایل بیشتر (D) و Ron Wydenرونالد (Ron) لی WydenOn پول: ایران باعث کاهش بیکاری به علاوه در جدید COVID-19 لایحه | Collins برای رای دادن در برابر تغذیه نامزد شلتون | نگرانی از رشد بیش از رشد کار بالا دموکرات اصرار نمایندگان برای حل و فصل محرک پرداخت مسائل سنا اوباما پیشنهاد برش مزایای بیکاری در coronavirus طرح امداد بیشتر (D) و همچنین ایالات متحده وکیل برای اورگان منطقه نامیده اند برای رسیدگی به این موضوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر