New York, New Jersey, نمایندگان مجلس با تقاضای بیشتر فدرال کمک برای دولت سخت ترین ضربه coronavirus

یک گروه از نیویورک و نیوجرسی قانونگذاران خواستار رهبران کنگره ایجاد یک صندوق جدید برای کمک به آمریکا سخت ترین ضربه از coronavirus دست و پنجه نرم کردن با ویروس شیوع.

این گروه از 36 قانونگذاران هر دو حزب که نماینده دو سخت ترین ضربه متحده در این کشور در نامه ای به سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiMore از 180 گروه مصرانه از کنگره به تصویب 0 میلیارد دلار بدون محدودیت کمک به دولت های محلی یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی در منتقدان در طول جلسه | تهمت ادعا كند در زمانی که به بازگشایی متحده | فرمانداران تشکیل گروه به بحث در مورد برنامه های | Fauci ارائه می دهد پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن | خانه تاخیر بازگشت پول: تهمت و ادعا می کند که او قدرت را به تصمیم می گیرید که برای بازگشایی متحده | فرمانداران تشکیل گروه به بحث در مورد بازگشایی | سنا گرفتار در بن بست بیش امداد لایحه بیشتر (D-کالیفرنیا.) و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellTop گرجستان جمهوری تایید Doug Collins سنا پیشنهاد خط پایین سنا punts متوقف coronavirus کمک تا پنج شنبه بیشتر (R-Ky.) ترغیب آنها به شامل یک صندوق حداقل 40 میلیارد دلار در یک بسته امداد خواهد بود که اختصاص داده شده بر اساس متحده’ به اشتراک گذاری ملی coronavirus عفونت رای دادن.

“این کشور در میان یک بار در قرن بحران بهداشت عمومی و نیویورک و نیوجرسی در کانون شیوع” نمایندگان مجلس نوشت: در این نامه که به تاریخ مارس 10. “رویکرد ما فراهم می کند و منابع را در یک نمایشگاه به شیوه ای که به درستی حساب برای نه تنها مردم بلکه تعداد مثبت COVID-19 موارد و تاثیر ویروس بر روی یک دولت درآمد و خط پایین.”

تبلیغات

درخواست می آید در میان شکایات است که با کمتر COVID-19 مورد در حال گرفتن بیشتر بودجه فدرال در هر بیمار از کشورهای دیگر که در حال سخت تر رسید. تجزیه و تحلیل از قیصر سلامت یافت که ایالات مینه سوتا, نبراسکا و مونتانا در حال گرفتن بیش از 300.000 دلار در هر گزارش COVID-19 حالی که نیویورک, سخت ترین آمار دولت, دریافت حدود 12000 دلار در هر مورد.

کنگره در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با حزبی بخش بیش مرحله بعدی coronavirus امداد. جمهوریخواهان مصمم در گذر “پاک” لایحه برای ارائه به 250 میلیارد دلار برای یک صندوق برای کمک به کسب و کارهای کوچک در حالی که دموکرات ها مشتاق هستند به رویه پول اضافی برای بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی.

آخرین بسته امداد که بالغ بر یک تاریخی $2.2 تریلیون دلار بودجه اختصاص داده شده برای بیمارستان ها و پزشکان با توجه به تاریخی خود را به اشتراک گذاری از درآمد حاصل از این برنامه مدیکر برای سالمندان و نه با توجه به تعداد coronavirus بیماران را درمان می کنیم.

قانونگذاران گفت: در حال حاضر فرمول برگ متحده با بیشتر موارد در یک نقطه ضعف است و در ادامه آن عمل خواهد شد و نیروی سخت تر ضربه متحده به مشکل بودجه کاهش است.

“در زمان و تاریخی بودجه فرمول های استفاده شده توسط دولت فدرال کافی در مواجهه با این اپیدمی جهانی. نیویورک و نیوجرسی نیاز قابل توجهی کمک مالی اضطراری به منظور پر کردن بودجه برای سوراخ بحرانی خدمات در طول این بحران است. بدون کافی و متناسب کمک ما ترس است که کشورهای ما خواهد بود مجبور به قطع خدمات مانند بهداشت و درمان و آموزش و پرورش, تغذیه اولین پاسخ دهندگان انتخابات آزاد و عادلانه و حمل و نقل” نمایندگان مجلس نوشت.

تماس اکو سخنان از هر دو رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی در منتقدان در طول جلسه | تهمت ادعا كند در زمانی که به بازگشایی متحده | فرمانداران تشکیل گروه به بحث در مورد برنامه های | Fauci ارائه می دهد پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن | خانه تاخیر بازگشت 18 چیزهایی که می دانیم امروز در coronavirus پل کروگمن: ‘دیوانه’ به بازگشایی اقتصاد در چند هفته آینده بیشتر (D) و فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی (D) که به درخواست دولت فدرال برای ارائه آنها را با بودجه بیشتر و تجهیزات و هشدار داد که آنها در حال اجرا خطرناکی پایین در مهم ابزار مانند هواکش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>