نیویورک در چهره پس از قطع یخ دستگیری

یک مرد در بروکلین به ضرب گلوله کشته شد در صورت مهاجرت و گمرک (ICE) عامل در حالی که تلاش برای قطع اخراج دستگیری پنج شنبه صبح.

این حادثه اتفاق افتاده است حدود 8:15 صبح در گروسند محله ABC 7 گزارش.

یخ عوامل در تلاش بودند خدمت اخراج منظور گاسپار Avendano هرناندز زمانی که دوست دختر خود را پسر اریک دیاز مداخله کرد.

تبلیغات

Avendano هرناندز تا به حال کشیده شده است بیش از NYPD برای رانندگی با یک جعلی, کانکتیکات, پلاک قبلا در این هفته است. آژانس گزارش شروع مراحل به اخراج او هنگامی که آنها یاد گرفته از این حادثه.

26-در سال دیاز به ضرب گلوله کشته شد در حالی که Avendano هرناندز بود tased. دو مرد گرفته شد به یک بیمارستان محلی با غیر تهدید کننده زندگی صدمات با توجه به ایستگاه. هر دو گزارش در یخ بازداشت کرده است.

کوین Yanez کروز دیاز برادر گفت: سهامداران که یخ عوامل نیست شناسایی خود و یا نشان دادن حکم بازداشت که باعث دیاز به دخالت در راه است که او انجام داد.

“او با اشاره به تفنگ برادرم و حتی دریغ و ماشه” کروز گفت که برادر او بود ٬ قبل از او کشته شد.

NYPD شد بنا به گزارش ها به طور مستقیم درگیر با عملیات هر چند بخش تماس گرفت و در مورد آن با یخ عوامل است.

در بیانیه ای یخ گفت: “ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) فراری تیم عملیات تخلیه حداقل یک اسلحه گرم در بروکلین نیویورک صبح روز پنجشنبه هنگامی که افسران جسمی حمله کردند در حالی که تلاش برای دستگیری Gasper Avendando-هرناندز دو بار-حذف بیگانه غیر قانونی از مکزیک با 2011 محکومیت حمله در شهر نیویورک است.”

در این بیانیه همچنین گفته است که دو یخ عوامل گرفته شد به یک بیمارستان محلی برای جراحات جزئی و درگیری است که “بررسی توسط یخ از مسئولیت حرفه ای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>