نیویورک بیمه گران دستور داد به صرف هزینه های مرتبط با کروناویروس تست

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) روز دوشنبه اعلام کرد شب که او را مستقیم دولت بیمه سلامت به صرف هزینه های مربوط به کروناویروس تست در دولت نگرانی از شیوع در ایالات متحده آمریکا

در یک سری از توییت کومو نوشت که هزینه نباید مانع برای نیویورک دریافت نمایش برای رمان شکل coronavirus پشت شیوع آغاز شد که در چین و پس از کشته شدن بیش از 3000 نفر در سراسر جهان آلوده کردن ده ها هزار نفر بیشتر است.

“من اعلام بخشنامه جدید نیاز به نیویورک بیمه سلامت به صرف هزینه های مرتبط با تست برای #coronavirus از جمله اتاق اورژانس مراقبت های فوری و بازديد دفتر” کومو توییتی. “ما نمی توانیم اجازه هزینه می تواند یک مانع برای دسترسی به COVID-19 تست برای هر نیویورکر.”

“نیویورک دریافت پوشش مدیکید نمی خواهد که به پرداخت شرکت پرداخت برای هر تست مربوط به #coronavirus. در حال حاضر تمام COVID-19 آزمون در حال انجام در دولت Wadsworth آزمایشگاه به طور کامل پوشش داده شده,” او اضافه شده است.

کومو اعلام می آید یک روز پس از اولین مورد تایید شده از coronavirus گزارش شده در نیویورک است. چندین مورد تایید در یک تعداد انگشت شماری از کشورها در حالی که چندین نفر کشته شده اند در واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>