نیویورک استخدام کارگران به دفن coronavirus قربانیان در جزیره هارت پاتر زمینه: گزارش

شهر نیویورک کارگران استخدام شده برای دفن coronavirus قربانیان در آن هارت جزیره پاتر را در زمینه میزان مرگ و میر در این منطقه همچنان به شکستن رکورد هر سه روز گذشته رویترز گزارش داد پنج شنبه.

این شهر استفاده کرده است این جزیره به دفن اجساد افرادی که شناخته شده بعد از قوم و خویش یا که خانواده نمی تواند ترتیب یک مراسم تشییع جنازه از قرن 19. اما معمول 25 جسد در روز در حال افزایش بوده است و در طول همه گیر نیاز شهرستان به قرارداد بیشتر کارگران است.

Jason Kersten سخنگوی وزارت اصلاحات به رویترز گفت حدود دو دوجین بدن به خاک سپرده شد و در روز و پنج روز در هفته است. بدن در حال پیچیده در کیسه های بدن قرار می گیرد و در پاین خاتم با نام فرد بر روی آن نوشته شده.

تبلیغات

دو ترانشه اضافه شد “در صورتی که ما به آنها نیاز دارید” در طول بحران, او گفت:.

معمولا کم پرداخت می شود, زندان, زندانیان, کار در این جزیره را از برانکس اما کارگران جایگزین خواهد شد آنها را به دلایل ایمنی با توجه به منبع خبری.

گزارش رویترز از دیدن یک بارج آمدن به این جزیره با یک کامیون یخچال برگزاری حدود 24 بدن.

اصلاحات بخش اشاره رویترز به سوالات در مورد علل مرگ شهر نیویورک رئیس دفتر معاینات پزشکی (OCME).

OCME سخنگوی آجا شایسته-دیویس گفت که احتمال دارد برخی از های اخیر تدفین شامل افراد کشته شده توسط ویروس.

این جزیره می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت موقت internments اگر این شهر morgues سرریز اما هر دو مقامات به رویترز گفت ظرفیت نمی رسیده. OCME امکانات می توانید نگه دارید از 800 به 900 بدن در ساختمان آن می توانید حمل 4000 نفر در 40 کامیون یخچال.

“همه ما امید آن را از آمدن به این” Kersten و گفتگو کرد. “در همان زمان ما در حال آماده اگر آن را ندارد.”

شهر نیویورک شده است ضربه سخت coronavirus با 87,725 مثبت موارد 21,571 بستری شدن در بیمارستان و 4,778 کشته و پنج شنبه شب با توجه به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>