شهر نیویورک مرگ و میر از coronavirus صدر 1,000 روز سه شنبه ترسناک یک نقطه عطف به عنوان شهر هایش با افزایش تعداد COVID-19 موارد است.

نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت اعلام کرد در یک به روز رسانی شنبه که 1,096 نفر کشته شده اند از شدت عفونی ویروس. وجود دارد بیش از 41,000 افراد مبتلا به این بیماری و بیش از 8,500 نفر در بیمارستان بستری هستند.

جدید مجموع یک پرش از 932 از صبح امروز شمارش. اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر تا کنون رخ داده است در بیماران با سن 75 سال و بالاتر.

تبلیغات

نیویورک شهرستان, شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioFEMA ارسال یخچال کامیون به نیویورک برای coronavirus مرگ و میر د Blasio: پلیس بکشد سواران از شلوغ مترو نیویورک اتومبیل تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن پشت خاموش عید پاک هدف بیشتر (D) گفت: وجود خواهد داشت یک افزایش در اولین پاسخ دهندگان به مبارزه با گسترش ویروس از جمله افزایش 500 متخصصین و تکنسین های پزشکی اورژانس و 2000 پرستاران و همچنین 250 آمبولانس. این شهر همچنین تبدیل بزرگ و مناطق عمومی مانند Billie Jean King ملی تنیس مرکز در کوئینز به اورژانس بیمارستان.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoPress: آمریکا فرمانداران رهبری راه را در ویروس تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن می آمیزد خوش بین ویروس اطلاعات و بالا برای ما مرگ و هوا کومو کبابی با برادر در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور: ‘هیچ’ بیشتر (D) نیز گفت: بیش از آخر هفته که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCuomo کبابی با برادر در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور: “نه. هیچ ” ماکسین واترز رها بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 پاسخ: ‘توقف تبریک خود را! شما یک شکست’ مراتع استعفا از کنگره سر به کاخ سفید بیشتر مورد تایید بود چهار امکانات جدید در این شهرستان به عنوان موقت بیمارستان ارائه اضافی 4,000 تخت بیمارستان. جدید سایت را از پیوستن به Javits Center در منهتن به عنوان موقت بیمارستان با هدف هر قصبه خود را با داشتن اورژانس مرکز.

د Blasio گفت: او خواسته کاخ سفید برای منابع اضافی از جمله 1,000 پرستاران 350 تنفسی درمانگران و 150 نفر از پزشکان نیروهای مسلح.

“من باید تصریح کرد که نیاز و درخواست و باید بگویم در بسیاری از این تقاضا به دلیل این است که در مورد صرفه جویی در زندگی در زمان” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de