دادستان نیویورک به طور کلی مورد بررسی قرار گرفته و آزار و تبعیض ادعا می کند در ان بی سی: گزارش

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز (D) راه اندازی یک تحقیق با هدف قرار دادن ادعای آزار و اذیت جنسی و تبعیض جنسیتی در NBC News در اواخر سال گذشته و پروب گزارش شده است که در حال انجام است.

انواع گزارش از وجود این تحقیقات در روز سه شنبه است که گزارش تماس های متعدد زنان در مورد تجربیات خود را در سازمان; برخی منابع گفته های مختلف است که حداقل یک دوجین فعلی و سابق NBC کارکنان مصاحبه شده اند.

در میان کسانی که با آنها مصاحبه شد madadi سابق “امروز” میزبان و فاکس نیوز وانت که در سمت چپ NBC در سال 2018 پس از برنده شدن در یک $69 میلیون قرارداد با شبکه.

تبلیغات

یک NBCUniversal سخنگوی رد دانش تحقیقات به تنوع گفتن در مجله “[w]e آگاه هستند از هر پرس و جو” در حالی که شبکه را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر بیشتر از تپه.

یکی سابق NBC کارمند چه کسی گفت که در حال حاضر رییس میزبان Matt Lauerمتی (مت) تاد LauerWomen را حمایت گروه تماس در DNC به بلوک بلومبرگ از بحث دو بعید بیل ماهر Madadi به #CancelCulture سرزنش سزاوار آن ‘بمب’ بمب گذاری در دفتر جعبه نیست دقیقا یک شوک — در اینجا به همین دلیل بیشتر به دنبال برای یک رابطه جنسی زمانی که او تنها 24 سال دستیار خود را نشان می دهد توضیح داد که این کاوشگر علاقه مند بود در این فرهنگ است که اجازه Lauer و دیگران را در این شبکه به رشد است. Lauer از دست داده و کار خود را در سال 2017 میان نامشخص ادعای سوء رفتار جنسی و نازل شد به هدف از یک اتهام تجاوز به عنف در سال 2019 کتاب از نگار رونان فارو.

“نیویورک دادستانی کل مصاحبه من در مورد فرهنگ در NBC News و تجربه من به عنوان یک جوان دستیار تولید از جمله من تعامل با Matt Lauer در اتاق خبر” Addie Zinone گفت: این مجله.

“از آن زمان به چه بخواهید مدیریت بالا در ان بی سی و رسانه های دیگر انجام می دهند برای تغییر فرهنگ است که اجازه Lauer همراه با اخبار متعدد مجریان با مشکوک نگرش زنان به ماندن در مواضع خود برای مدت طولانی,” او اضافه شده است.

یک زن دیگر گفت: این مجله که نیویورک محققان مورد سوال خود را در مورد ادعای آزار و اذیت جنسی و تلافی او گفته رو در دست در حال حاضر بازنشسته MSNBC میزبان کریس ماتیوز.

“من در مصاحبه از طریق تلفن برای آزار و اذیت و تلافی ،

اخبار از تحقیق و تفحص می آید یک روز پس از ان بی سی نیوز رئیس اندی عدم سرنگون شد از شرکت های زیر انتقاد از خود را در دست زدن به این مسائل است.

“این درست است ساختار منجر به NBCUniversal به آینده در طول این تحول در صنعت” گفت: مدیر عامل جف شل در یک یادداشت به کارکنان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>