جدید XFL لگد کردن با سرگرم کردن اولین DC

اولین از جدید XFL حال زدن توپ مسدود شده برای زمین یک juiced-تا جمعیت خروشان برای بزرگ بازی می کند و یک بازیکن فحش در طول یک بازی در مصاحبه تلویزیونی.

واقعی فوتبال بود و ضربه و از دست ندهید. کالج قهرمانی ملی-برنده سابق ایالت اوهایو کارفرمایی Cardale جونز بزرگترین ستاره در این زمینه و در زمان میکروفون به آدرس طرفداران قبل از شروع یک نام تجاری جدید لیگ فوتبال.

“این است که برای عشق فوتبال” جونز گفت. “لذت ببرید.”

جونز’ سی مدافعان ضرب و شتم سیاتل اژدها 31-19 بعد از ظهر شنبه قبل از 17,163 که تقریبا پر آئودی زمینه صفحه اصلی از لیگ های فوتبال, d. C., United.

“برای ما اگر از طرفداران که حضور و تماشای در خانه احساس به عنوان اگر آن را یک فوتبال خوب بازی و آنها تا به حال یک زمان سرگرم کننده یا مشاهده و یا اینکه در این محل با ما که موفقیت” XFL افسر ارشد عامل جفری پولاک گفت. “ما در حال گرفتن یک دیدگاه بلند مدت در این است.”

بعد شنبه هوستون Roughnecks ضرب و شتم بازدید از لس آنجلس Wildcats 37-17.

در جای دیگر

تهمت به بت رز در سالن

رئیس جمهور تهمت می خواهد Cooperstown برای باز کردن درهای خود را برای پیت افزایش یافت.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه که بیس بال حرفه ای بازدید رهبر باید در سالن از شهرت. در روز چهارشنبه افزایش یافت و دوباره پرسید: لیگ اصلی بیس بال به پایان عمر خود بان کی مون برای شرط بندی در Cincinnati Reds در حالی که بازی برای و مدیریت آنها.

“پیت رز بازی لیگ اصلی بیس بال به صورت 24 فصل از 1963-1986 و تا به حال بیشتر بازدید 4,256 از هر بازیکن دیگر (توسط یک حاشیه گسترده ای). او قمار اما تنها در خود تیم برنده و پرداخت یک دهه طولانی قیمت. دریافت پیت رز به بیس بال از شهرت. از آن زمان!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

گلف: Ayean چو شات 2-تحت-par 70 در یک روز دشوار برای به ثمر رساند به یک سکته مغزی منجر شود بیش از Madelene Sagstrom پس از سه دوره از تور LPGA است ویک باز در Barwon سر, استرالیا است. تور اروپا مسابقات مردان اجرا می شود در کنار زنان رویداد.

چوی تا به حال سه دور در مجموع 12-تحت 205. کانادا آلنا تیز شد و در سوم دو تا سکته پشت سر چو پس از 70.

در رویداد Min Woo Lee eagled 18 سوراخ 4-تحت 68 به سه سکته مغزی منجر شود بیش از سه بار تور اروپا برنده مارکوس فریزر و همکار استرالیا تراویس Smyth.

دو و میدانی: سوئدی قطب vaulter آرماند Duplantis شکست مردان جهان, رکورد پرش 6 متر و 17 سانتی متر (20 فوت 2.9 اینچ) در داخل سالن ملاقات در ترونی لهستان ضرب و شتم توسط یک سانتی متر رکورد تعیین شده توسط فرانسه Renaud Lavillenie در سال 2014.

رکورد باید رسما تصویب جهانی دو و میدانی که نیست تایید سوابق تا زمانی که آن را دریافت تاییدیه از تمیز تست دوپینگ از این رویداد.

• در Millrose بازی در نیویورک, Elle Purrier مجموعه an American داخلی مایل رکورد با زمان 4 دقیقه 16.85 ثانیه در برنده شدن زنان Wanamaker مایل. Purrier شکست مریم Tabb رکورد 4:20:50 مجموعه در سال 1982. این دومین-سریعترین داخلی مایل همیشه پشت اتیوپی Genzebe Dibaba رکورد جهانی 4:13:31 مجموعه در سال 2016.

موتور ورزشی: در آستانه نسکار All-Star رویداد در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا., 2014 قهرمان جام کوین Hoffman, 44, توافق برای دو سال تمدید قرارداد با استوارت-هاس مسابقه از طریق 2023.

اسکی: فرانسه کلمنت Noel برنده جام جهانی مردان اسلالوم در Chamonix, فرانسه, دو زمان اجرا گرفتی توسط 0.21 دوم که از دونده تا تیمن Haugan از نروژ. … آلمان ویکتوریا Rebensburg برنده جام جهانی فوتبال زنان در سراشیبی مسابقه توسط 0.61 دوم بیش ایتالیا فدریکا Brignone در گارمیش-پارتنکیرشن آلمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر