جدید مطبوعاتی کاخ سفید وزیر پاکستان هرگز به دروغ در افتتاحیه جلسه

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در اولین جلسه رسمی روز جمعه گفت که او هرگز دروغ به مطبوعات.

“من هرگز به شما دروغ. شما حرف من که” McEnany گفت: وقتی پرسید که توسط یک خبرنگار اگر او را تعهد هرگز دروغ به کاخ سفید فشار سپاه از تریبون.

تبلیغات

McEnany در زمان سکو در James S. بردی اتاق جلسه برای اولین بار در روز جمعه تنها چند هفته پس از فرض نقش به عنوان دبیر مطبوعاتی. روز جمعه جلسه مشخص شده اولین جلسه از دبیر مطبوعاتی در بیش از یک سال است.

ایستاده در پشت تریبون برای بیش از 30 دقیقه McEnany سابقه سوال از هر خبرنگار در اتاق. موضوعات گنجانده شده coronavirus و چین مورد سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و تجاوز جنسی اتهامات علیه presumptive دموکراتیک نامزد , جو بایدن,جو BidenActing والدین رئیس جمهور: بایدن باید آدرس’ تارا Reade اتهام ‘مستقیم’ تارا Reade می گوید او احساس ‘در حاشیه’, ‘تخفیف’ توسط حزب دموکرات که در دفاع بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن: بایدن اتهامات ‘می تواند غلط باشد’ اما ‘او باید پاسخ’ بیشتر.

McEnany به ندرت نوسان کردن اسکریپت ارائه منسجم و قوی دفاع از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump برای سفر به کمپ دیوید در روز جمعه یک شبه دفاع: تجاوزات جنسی افزایش در سراسر نظامی | ارتش دفاع آوردن دانشجویان را برای مغلوب ساختن پیشی جستن فارغ التحصیلی سخنرانی یک شبه مراقبت های بهداشتی: Pelosi شناور تقریبا T برای states | US intel بررسی COVID-19 ریشه | تهمت به تشریح تلاش ها برای محافظت از خانه های سالمندان بیشتر با هر یک از پاسخ او. او sparred به آرامی با روزنامه نگاران و ستایش او ،

McEnany اجتناب از هر گونه صحبت از تست کمبود و یا خود سابقه کم اهمیت جلوه دادن coronavirus که در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات که دولت او انجام داده است “دیدنی” کار در پاسخ به بحران حتی به عنوان بیماری به کشته شدن بیش از 63,000 در آمریکا

تبلیغات

“واقعیت این است که این رئیس جمهور می تواند نگاه مردم آمریکا در چشم و می گویند: “من تولید 100,000 هواکش در این سال’… من می خواهم در نظر بگیرید که یک موفقیت بزرگ به نمایندگی از مردم آمریکا,” او گفت:.

McEnany dodged یک سوال در مورد اینکه آیا تهمت هنوز هم معتقد است فلین به دروغ معاون رئیس جمهور مایک پنسمایکل (مایک) ریچارد Pence12 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس تهمت می گوید او را در نظر آوردن فلین به دولت پنس می گوید او بیشتر تمایل به این باور فلین حذف غیر عمدی بود بیشترکه باعث شد او شلیک در سال 2017, به جای برجسته کردن تحولات جدید در پرونده اش است که مطرح شده سوال در مورد چگونه FBI از او سوال نمود.

“نمی کند که مشکل شما به عنوان یک روزنامه نگار? و نه تنها که به عنوان یک شهروند آمریکایی پرسید: ABC اخبار لنگر جان کارل.

این جلسه با تصویری از مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه با صاحبان کسب و کار کوچک و کارمندان در کاخ سفید به پایان رسید و با McEnany اصرار آمریکایی ها برای تماشای رئیس جمهور فاکس نیوز تاون هال در روز یکشنبه خواهد بود که زنده تلویزیونی از یادبود لینکلن.

“آن را نمی تواند از دست تلویزیونی بسیار دوست دارم و به شدت دارای جمهور تهمت coronavirus نیروی کار جلسات بوده است,” او گفت:.

تبلیغات

McEnany سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی آورده بود به جای استفانی گریشاماستفانی GrishamTop تهمت مشاور سیاست جو Grogan به ترک پست مراتع خود قرار می دهد اثر انگشت در مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید جدید WH وزیر مطبوعات برای انتقاد و خواستار رسانه ها اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” بیشتر به عنوان دبیر مطبوعاتی به عنوان بخشی از یک گسترده تر مختلط از ارتباطات تیم اعدام جدید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsTop تهمت مشاور سیاست جو Grogan به ترک پست هیل 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد شدید رسانه ها پوشش COVID-19 مغلوب ساختن پیشی جستن ریپ رسانه ها پس از انتقاد بیش از coronavirus جلسات بیشتر در اوایل ماه آوریل.

او اولین جلسه آمد به کاخ سفید منتقل شده آن پیام زیر یک ماه ارزش روزانه coronavirus نیروی کار جلسات که در آن تهمت بود پیوست توسط مقامات بهداشت عمومی به بحث در مورد این بیماری همه گیر.

اما مشاوران هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن به محدود کردن ظاهر خود را به خصوص پس از او پیشنهاد کارشناسان مطالعه تزریق مواد ضد عفونی کننده به عنوان درمان بالقوه. سلامت مقامات هنوز هم در تلویزیون ظاهر شد اما نه یک جلسه برگزار شد و در هفته پس از. به جای تمرکز شده است بیشتر در اقتصاد به عنوان برخی از ایالت ها شروع به بلند کردن اجسام محدودیت در کسب و کار در نظر گرفته شده به سرعت گسترش ویروس.

McEnany مرتکب نشده به برگزاری جلسات روزانه خود او اما گفت که او برنامه ریزی شده به ادامه مختصری در مطبوعات و که جزئیات زمان بندی خواهد بود در آینده.

“ما برنامه ریزی برای انجام آنها” McEnany گفت.

قبل از دبیر مطبوعاتی کاخ سفید تا به حال مجادله و روابط با رسانه ها و ارائه اظهارات نادرست از تریبون.

مغلوب ساختن پیشی جستن را فشار دهید اولین بار, منشی, Sean اسپایسرشان مایکل SpicerMeghan مک کین: Fauci ‘به نظر می رسد تنها کسی که برگزاری این کشور با هم’ Kayleigh McEnany را به کاخ سفید وزیر مطبوعات گریشام برگ نقش به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید تربود مسخره در “شنبه شب زنده” برای خود barbs با رسانه ها و در زمان های لرزان اجرای برنامه. او باز تصدی خود با دروغ این ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن لذت می برد بزرگترین افتتاح جمعیت در تاریخ است.

سارا هاکبیسارا الیزابت SandersGrisham برگ نقش به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید فاکس نیوز را هیوم ریپ الکساندر بیش از ‘gotcha’ سوال برای مغلوب ساختن پیشی جستن ان بی سی الکساندر: من به مغلوب ساختن پیشی جستن ‘سافتبال’ سوال به عنوان فرصت برای ‘اطمینان’ آمریکایی ها بیشتر ساندرز بستری سابق مشاور ویژه رابرت مولررابرت (باب) MuellerCNN را Toobin هشدار McCabe در ‘خطر ناک وضعیت’ با جسارت تهمت سی ان ان لنگر ریپ مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از سنگ در حالی که فراخوانی کلینتون-لینچ آسفالته جلسه هیل 12:30 گزارش: نیوهمپشایر fallout بیشتر‘s تیم از محققان که او دروغ گفته به خبرنگاران گفت هنگامی که او گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که او شنیده ام بی شماری از اعضای اف بی آی که پشتیبانی شلیک مدیر سابق James Comeyجیمز Brien ComeyThe هیل 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن در دفاع از مایکل فلین در توییتر ولگردی و قانونی شکنی مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد پشتیبانی برای فلین پس از اسناد جدید نشان می دهد FBI بحث مورد تهمت تماس FBI محققان در روسیه کاوشگر ‘انسان تفاله’ بیشتر.

ساندرز نظارت پایان جلسه توجیهی روزانه; آخرین جلسه رسمی با خبرنگاران رخ داده است در ماه مارس 2019. گریشام برگزار شد که در این پست برای کمتر از یک سال هرگز برگزار شد یک جلسه رسمی از کاخ سفید اتاق جلسه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>