جدید ‘هوشمند تپه’ می تواند کمک به تجزیه و تحلیل کوزه’ بهره وری

FARMINGTON, Conn. — مرکزی کانکتیکات پارچ مایکل Delease پرتاب شد fastballs در داخل مرکز برای تجزیه و تحلیل حرکت و نبود گرفتن مقدار حرکت روی زمین.

مشکل خود را به سرعت تشخیص داده شده توسط مربیان و دانشمندان به دنبال در اطلاعات جمع آوری شده با استفاده از تبادل تپه که از آن او بود پرتاب این الکترود متصل به بدن خود و حرکت-ضبط دوربین در آزمایشگاه است.

اندکی بازوی تنظیم زاویه و لحظه بعد Delease توپ پریدن بود.

“فقط یک زن و شوهر ترفند کوچک و چرخش رای رفت تا چند صد RPMs,” ارشد گفت. “این واقعا بهبود یافته آن است. که فراز و نشیب از جایی که من در آن بودم.”

مرکز برای تجزیه و تحلیل حرکت در کانکتیکات مرکز طبی کودکان شناخته شده در جهان از حرکت شناسی برای کار خود را با ورزشکاران, مطالعه, چگونه بدن خود را حرکت و یادگیری چگونه این حرکات می تواند تاثیر بهره وری و صدمات.

برای یک هفته در ژانویه محققان وجود دارد انجام یک مطالعه از کوزه با استفاده از ابزار جدید “هوشمند” mound, طراحی و توسعه توسط یک شرکت به نام Newtforce. تپه واقعا یک استفاده رمپ اقدامات نیروهای زمینی تولید شده در طول هر قسمت از زمین از باد-به دنبال از طریق.

هنگامی که مرتبط با بیو سنسور قرار داده شده در یک پارچ بدن و حرکت-ضبط دوربین در آزمایشگاه آن را فراهم می کند یک ابزار قدرتمند جدید برای درک مکانیک زمین.

“جفت شدن این چیزها با هم در حال رفتن به ما را بیشتر درک کامل از آنچه یک پارچ می رود از طریق جسمی” گفت: Matthew Solomito یک مدیریت پژوهش مهندس در آزمایشگاه. “ما در حال حاضر می تواند اندازه گیری پارچ بهره وری و دیدن آنچه که ممکن است یک پارچ بیشتر در معرض خطر آسیب. و اگر آنها در معرض خطر بیشتری از آسیب آنچه می تواند ما را به آنها را بهتر است؟”

در Delease مورد تپه نشان داد چیزی بود با گشتاور تولید شده در اطراف گیاه ، که تاثیر خود را آزاد کند.

“هنگامی که شما را در درک حرکت زمین به زمزمه می گفت:” شیدا سالیوان که اجرا می شود فلوریدا بیس بال در مرتع پرورش احشام که قطار نخبگان کوزه و کار با آزمایشگاه محققان. “اگر شما را در درک آناتومی زمین را به شما بگویم آنچه عضلات انجام می دهند و با این اطلاعات ما دیگر باید به حدس زدن.”

بخشی از تست بتا تپه است بدانند که متغیر در داده ها مهم هستند بدانند چگونه برای تنظیم یک پارچ فرم مسائل گفت: Kyle بارکر که اختراع تپه در Newtforce.

بیس بال در مرتع پرورش احشام جمع آوری 500 مجموعه داده از کوزه. یکی دیگر از 20 به کانکتیکات آزمایشگاه که در آن نیروی خود را اندازه گیری شدند زوج با حرکت تصویربرداری برای یک تصویر کامل تر.

دوقلوها مینه سوتا اجاره هوشمند تپه برای آموزش بهار این سال است. دیگران وجود دارد در Vanderbilt, آرکانزاس و در فلوریدا بیس بال در مرتع پرورش احشام.

“اطلاعات بیشتر در ما بیشتر ما می توانید با آن گفت:” بارکر. “ما باید قادر به دیدن برخی از روند در شرایط از آنچه که ما شاهد آن هستیم در نیروی اطلاعات و داده های زیستی و شاید به آمده تا با برخی از پیش بینیها برای چیزهایی مانند دوام.”

اجاره تپه هزینه بین $تا 30000 و 50000 دلار در سال برای شهریه و راه اندازی بسته به طول و اجاره و چه نوع موسسه می خواهد به استفاده از آن بارکر گفت.

بارکر معتقد است که ظرف پنج سال عمده ترین دانشگاه, برنامه ها و تیم های لیگ خواهد بود با استفاده از این فن آوری برای مربیگری پیشگیری از آسیب دیدگی و حتی سراغ چشم انداز.

“شما می توانید یک پارچ به دیگری” بارکر گفت. “آن را به شما نشان می دهد اگر یک فرم نقص است که ممکن است کسی یک خطر بهتر از دیگری چشم انداز.”

Delease گفت که او و دیگر بازیکنان نیز به احتمال زیاد به در آغوش فن آوری است.

“نتایج لحظه,” او گفت: “این یک مزیت واقعی.”

پت یتن-Robb یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر