بسته جدید به زودی برای کمک به بیمار discoms کاهش ضرر و زیان خود را: R. K. Singh

دهلی نو: دولت به زودی خواهد آمد با یک طرح برای کمک به قدرت توزیع آب و برق و کاهش تلفات در بهبود مصرف برق و بالا بردن استانداردهای زندگی, قدرت, وزیر R. K. Singh روز دوشنبه گفت:.

صحبت کردن در Energyscape های نعناع انرژی کنفرانس 2020 در پایتخت سینگ گفت: این طرح به آدرس یکی از بزرگترین چالش ها در بخش برق—سلامت و برق و خرده فروشان. آن را کمک خواهد کرد خار نهفته قدرت تقاضا در اقتصاد است که کلید برای ساخت بخش قابل دوام.

سینگ گفت: طرح قبلی برای از دست دادن و کاهش قدرت فروشندگان UDAY حال کمک در کاهش جمعی از دست دادن این اشخاص از حدود 24 ٪ تا 18 ٪ از درآمد.

وزیر گفت: این طرح کار می کرد اما نه به حدی که دولت می خواست. طرح جدید مشخص خواهد شد یک مسیر برای کاهش از دست دادن قدرت شرکت های توزیع و باید مشوق ها و بازدارنده های ساخته شده به آن را برای جلسه اهداف.

“ما به کمک برای کاهش از دست دادن مانند (راه اندازی) بالا ولتاژ سیستم های توزیع در از دست دادن مناطق مستعد. ما را به وام های ارائه شده شما چوب (کاهش تلفات) مسیر. اگر نه ما نمی قادر خواهد بود به شما هر گونه وام و… است که در این بسته ما پیش نویس. وجود خواهد داشت مشوق ها و بازدارنده” وزیر گفت.

Rajeev شارما رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل از قدرت مالی شرکت گفت: در میزگردی که وجود دارد نیاز به بازگرداندن زنده ماندن از قدرت شرکت های توزیع به طوری که انتقال و شرکت های تولید بیش از حد سالم بماند.

“متعارف قدرت ادامه خواهد داد تكیه برای حداقل 15-20 سال است. ما نیاز به آن را بیشتر سازگار با محیط زیست تبدیل به تکنولوژی بهتر به طوری که بهره وری را بهبود می بخشد… اما ما نمی توانیم چشم پوشی از انرژی های تجدید پذیر” شارما گفت. “به عنوان وزیر گفت: ما در مواجهه با مشکلات در راه اندازی پروژه های تجدید پذیر… به عنوان زمین (خرید) یک موضوع است, انتقال شارژ یک دیگر است.”

وزیر گفت: هند بود البته برای دستیابی به هدف خود از جلسه 40 درصد از تقاضای برق از منابع انرژی تجدید پذیر. سینگ گفت: موجود ظرفیت انرژی های تجدید پذیر و پروژه های در حال ساخت با هم حساب برای تقریبا 37 درصد از این کشور قدرت نصب شده ظرفیت. “این بدان معنی است که ما در حال نزدیک شدن به هدف است. ما را در رسیدن به 40% هدف آخرین 2021 یا 2022. در سال 2030 برآورد ما این است که 50-55 ٪ از قدرت ما ظرفیت خواهد بود از منابع تجدید پذیر. که قابل توجه است توسط هر استاندارد برای هر کشور” گفت: وزیر.

با توجه به اطلاعات موجود با قدرت وزارت, هند دارای یک ظرفیت نصب شده از 368 گیگاوات حدود یک چهارم است که انرژی های تجدید پذیر از جمله پروژه های برق آبی کوچک.

سینگ گفت: هند در سال های اخیر اضافه شده قدرت ظرفیت افزایش دسترسی به برق و متصل کل کشور به یک شبکه. “در پنج سال گذشته ما اضافه شده 120,000 مدار متر (شبکه) در سطح ملی به استثنای داخل دولت شبکه گفت:” وزیر اضافه کرد که مکان هایی مانند Leh, کرگیل و Drass شده اند متصل به شبکه.

یک هدف از نارندرا دولت به “electrify اقتصاد” در حال حرکت به دور از استفاده از سوخت های فسیلی به طوری که بخش عمده ای از انرژی مورد نیاز است ملاقات توسط منابع تجدید پذیر. “ما قصد داریم به تغییر و تحرک و پخت و پز به انرژی الکتریکی است. که حس می کند برای بهره وری انرژی. من خواسته اند من به وزارت کار از راه و روش. پخت و پز می تواند به راحتی منتقل به برق است. آن را به عنوان ارزان اگر نه ارزان تر از گاز مایع. ما شروع یک ارتباط کمپین گفت:” سینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>