یکی از جدید ارز روپیه یادداشت: کلید چیزهایی که می دانیم

دولت هند است و به زودی رفتن به گردش ارز جدید یادداشت ها در یک روپیه فرقه. این یک روپیه یادداشت های فرقه چاپ خواهد شد توسط وزارت مالیه بر خلاف ساير فرقه یادداشت ها است که چاپ شده توسط بانک مرکزی هند (RBI). “جدید یک روپیه یادداشت های فرقه باید به اجرا در آمده است از تاریخ انتشار آنها در روزنامه رسمی یعنی 7 فوریه سال 2020” اشاره e-روزنامه. در اینجا این است که همه شما نیاز به دانستن در مورد یکی از جدید روپیه یادداشت های فرقه به زودی:

1) آن را شامل کلمات بهارات سرکار’ بالاتر از عبارت “دولت هند’.

2) یکی از جدید روپیه یادداشت را دو زبانه امضای Atanu چاکرابورتی, منشی, وزارت مالیه.

3) آن را ماکت جدید روپیه یک سکه با ‘ ‘ نماد 2020 صادر شده با ‘Satyamev Jayate” و سرمایه الحاق حرف ‘ل’ در شماره پنل.

4) شماره باید در سیاه و سفید در سمت راست در قسمت پایین توجه داشته باشید در صعودی, اندازه اعداد از چپ به راست.

5) سه کاراکتر الفبایی (پیشوند) ثابت می ماند در اندازه.

6) پشت توجه داشته باشید شامل کلمات بهارات سرکار’ بالاتر از عبارت “دولت هند’ با سال 2020 در نمایندگی یک روپیه سکه با ‘ ‘ نماد است.

7)’ ‘ نماد را طراحی غلات که به تصویر کشیدن کشاورزی تسلط این کشور و اطراف آن طراحی شامل تصویر ‘ساغر Samrat’ به اکتشاف نفت پلت فرم و معتبر ارائه ارزش در پانزده زبان های هندی در زبان پانل با سال شکل نشان داده شده به صورت عمودی بین ‘ساغر Samrat’ و زبان پانل در شماره بین المللی.

8) رنگ جدید یک روپیه ارز توجه داشته باشید باید عمدتا صورتی سبز در رعایت و معکوس در ترکیب با دیگران است.

9) به یک روپیه اشاره خواهد شد مستطیل شکل در اندازه — 9.7 x 6.3 cm.

10) وجود خواهد داشت چند مربوطه به اهنگ صدا و متن در یک روپیه یادداشت های فرقه مانند آشوکا ستون در پنجره ای بدون عبارت ‘Satyamev Jayate’, مخفی, اعداد, ‘1’ در مرکز و کلمه “بهارات’ به صورت عمودی چیده شده در سمت راست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme