جدید اوکلند ریشه مربی معافیت فوتبال حرفه ای رنگ مانع

از او یک بچه اردن فرل مشخص شد به یک حرفه ای در فوتبال حرفه ای. در ماه دسامبر گذشته زمانی که او به نام سر مربی اوکلند ریشه دوم-سال حرفه ای فوتبال باشگاه, صعود او به رهبری بود پیشگامانه.

فرل خواهد بود و تنها یکی از دو آمریکایی آفریقایی سر مربیان در میان 82 طرفدار تیم فوتبال گرفتن این رشته در این سال در ایالات متحده است. در حال حاضر اشتباه است و آماده برای یک چالش جدید: برای رهبری تیم خود را به پیروزی در حالی که از بین بردن رنگ مانع برای سر مربیان در فوتبال حرفه ای در شهرستان است.

“در شهر اوکلند وجود سابقه قوی از برداشتن گام رو به جلو برای مردم رنگ و به طور خاص سیاه و سفید آمریکایی در تعدادی از زمینه های مختلف گفت:” فرل. “من می خواهم به یکی که قهرمانان است و می نویسد: تاریخچه فوتبال طرف است.”

در ایالات متحده, فوتبال, است که اغلب در ارتباط با حومه سفید کودکان و نوجوانان یا لاتین جوامع مهاجر. برای یک دلیل و یا یکی دیگر از فوتبال نیست جای پایی در بسیاری از جوامع آفریقایی آمریکایی.

اما در اوکلند ریشه که شروع فصل بهار در کشور مستقل فدراسیون فوتبال شنبه شب آغاز شده روند آوردن فوتبال به یک شهر که در آن تقریبا یک چهارم ساکنان سیاه است و یا آفریقایی آمریکایی.

بیشتر: اوکلند ریشه 2020 فصل پیش نمایش

فرل سفر به تبدیل شدن به یکی از اولین سر سیاه مربیان در فوتبال حرفه ای او را از دره مرکزی, به بازی کالج در CSU خلیج شرق به اروپا و بازگشت.

متولد و بزرگ شده در استاکتون فرل رشد فوتبال بازی در نهایت با بازی به عنوان یک مهاجم در تیم دبیرستان. دبیرستان مربی به او گفت که او به اندازه کافی خوب نیست به بازی در سطح کالج, اما مصمم او ساخته شده این تیم در Cal State شرق خلیج و آن شد کاپیتان خود را برای نهایی دو فصل است.

پس از فارغ التحصیلی فرل بسته بندی کیسه های خود و به دنبال او فوتبال حرفه ای رویاها در آلمان است. او برای کمی بیش از یک سال در بایرن اما به پایان رسید تا کشیده به مربیگری بازیکنان جوان. او کشف کرد که ده سال از بازیکنان او مربی نه تنها دارای کیفیت توانایی های فنی اما پیشرفته مهارت های حل مسئله.

تفکر جنبه ای از بازی اعتراض به فرل و تحت تاثیر تصمیم خود برای قطع خود cleats و دنبال یک حرفه مربیگری. فرل بازگشت به استاکتون به کسب کارشناسی ارشد در مربیگری علم در دانشگاه اقیانوس آرام. در حالی که ثبت نام وجود دارد, مدرسه fortuitously اضافه شده یک بخش من فوتبال تیم فرل شروع به پریدن کرد در یک فرصت برای پیوستن به کارکنان خود به عنوان دستیار مربی است.

A young Jordan Ferrell, left, during his playing days on the soccer team at Cal State East Bay. He was the captain of the team and was close with his head coach Jair Fory, right. Photo: Courtesy Jordan Ferrell

عکس: حسن نیت ارائه میدهد اردن Ferrell

یک جوان اردن فرل چپ در طول روز بازی خود را در تیم فوتبال در Cal State شرق خلیج. او کاپیتان تیم و نزدیک بود با سر مربی Jair Fory راست.

ساختمان یک بخش من برنامه از ابتدا بود چشم باز برای فرل. اقیانوس آرام مردان فوتبال برنامه تلاش برای خروج از دروازه در سال 2014. با یک تیم جوان عمدتا از underclassmen این تیم رفت 3-15 و 1-15-1 در آن دو فصل است. اما کادر مربیگری احساس این تیم پیشرفت با وجود عدم نتیجه در زمین.

در سال 2016 این تیم را به کار سخت از دو سال گذشته در نهایت پرداخت کردن. در حال حاضر یک کهنه پیراهن این تیم وارد 13-4-2 رکورد بود که بهترین چرخش رکورد تا کنون به دست آمده در NCAA Division 1 تاریخ است. آنها ساخته شده مسابقات NCAA در سال 2016 و 2017 و پیشرفت هر دو سال به دور دوم قبل از از دست دادن به دانشگاه استنفورد در هر سال.

“این یک فرایند در مدت سه سال از ساختن یک تیم و بازی در یک جامعه است که واقعا در پشت آن” فرل گفت. “غرفه بسته بندی شده بودند در بازی بعد.”

پس از چهار فصل در اقیانوس آرام کارکنان مربیگری فرل رشد نا امید با کوتاه NCAA کالج, فوتبال, فصل, که طول می کشد حدود سه ماه. هنگامی که یک فرصت به نظر می رسد برای پیوستن به ساکرامنتو جمهوری برنامه توسعه جوانان به عنوان یک مربی او تصرف کرد.

(Left to right) Oakland Roots assistant head coach Dario Pot and head coach Jordan Ferrell gives some instruction during a team practice at the College of Alameda on Jan/ 21, 2020. Photo: Douglas Zimmerman/SFGate

عکس: داگلاس زیمرمن/SFGate

(چپ به راست) اوکلند ریشه دستیار سر مربی داریو قابلمه و سر مربی اردن فرل می دهد برخی از آموزش در طول یک تیم عمل در کالج hands on Jan/ 21, 2020.

پس از موفقیت دو سال با جمهوری اریک Yamamoto مشاور فنی با اوکلند ریشه های نزدیک فرل در مورد پیوستن به اول سال سر مربی پل براوو کارکنان به عنوان یک دستیار. در این نقش او یافت می شود بیش از فقط یک فرصت مربیگری: او نیز کشیده شده به این باشگاه اخلاق به نمایندگی ها و حمایت از متنوع اوکلند جامعه است.

اگر چه ریشه درو جمعیت زیادی از آنها به پایان رسید در گذشته در محل نساء که رهبری تیم و براوو به بخشی از راه.

باشگاه انجام سراسر کشور جستجو برای یک مربی جدید و فرل پرتاب کلاه خود را به حلقه. او در نهایت به نام ریشه سر مربی ماه دسامبر گذشته منجر به او را به بالا کار یک نرم افزار باشگاه خیلی زودتر از او انتظار میرود.

“من باید گفته ام چیزی راست چون در حال حاضر من اینجا نشسته” فرل mused.

در یک راه آن است که یادآور فرل همیشه اول سر کار مربیگری در دانشگاه آرام چند سال پیش. سپس به عنوان در حال حاضر فرل پیوست نوپای تیم با یک آینده امیدوار کننده. در U, P, فرل و تلاش از طریق یک زن و شوهر از سال با تیم ملی جوانان قبل از شکستن از طریق چشمگیر در مد. اگر همه به خوبی می رود فرل را دوباره تجربه یک بار دیگر.

اوکلند ریشه در Chattanooga FC در NISA بهار بازکن در Laney در ورزشگاه نشسته است. Feb. 29 نزدیکی دریاچه مریت در اوکلند. موسیقی عمل صهیون من انجام خواهد شد قبل از بازی. کیکآف در 5:10 p.m.. اطلاعات بیشتر در اینجا.

_______________

ویرایشگر عکس آنلاین داگلاس زیمرمن نظارت SFGATE را Instagram را پوشش می دهد و منطقه خلیج فوتبال در SFGATE این وبلاگ زیبا. مشاهده آخرین مطالب و ارسال او اخبار راهنمایی در dzimmerman@sfgate.com. در توییتر دنبال کنید @zimpix

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>