نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه خطاب به فینال هوشمند هند Hackathon 2020 و تعامل با نهایی از طریق ویدیو کنفرانس.

صحبت این رویداد نخست وزیر ذکر شده در هند پررنگ جدید ملی و سیاست آموزش و پرورش که توسط دولت تصویب شده است. پرداختن به سیاست های مودی گفت: سیاست جدید آموزش و پرورش صرفا در بین رشته مطالعه و “اطمینان را به تمرکز بر روی آنچه که می خواهد به یاد بگیرند.”

“ما در حال تمرکز بر کیفیت آموزش و پرورش در هند. ما تلاش کرده اند ما را به سیستم آموزش و پرورش پیشرفته ترین و مدرن برای دانش آموزان کشور ما” مودی اضافه شده است.

پرداختن به فینالیست او همچنین گفت که NEP تازگی اعلام شده است قاب در ذهن نگه داشتن آرمان های جوانان قرن 21 از کشور است. “قرن 21 عصر دانش است. این زمان برای افزایش تمرکز, یادگیری, پژوهش و نوآوری,” او گفت:. او همچنین اضافه کرد که نقش جوانان بسیار مهم در دستیابی به هدف از ‘سهولت زندگی’ به زندگی بهتر به فقرا.

در حال حاضر وجود دارد سیستماتیک اصلاحات در هند سیستم آموزش و پرورش و تلاش است که ساخته شده برای تبدیل قصد و محتوای آموزش و پرورش مودی گفت.

در این شرایط پیشنهاد زبان مادری یا زبان اصلی برای رسانه آموزش و پرورش مودی گفت: “زبان های هند خواهد پیشرفت و توسعه بیشتر با توجه به تغییرات آورده در سیاست های آموزش و پرورش. این نه تنها به افزایش هند, دانش, اما همچنین افزایش آن وحدت است.”

هوشمند هند Hackathon یک ابتکار در سراسر کشور به ارائه دانش آموزان با یک پلت فرم برای حل برخی از مشکلات مردم در زندگی روزمره و در نتیجه تلقین فرهنگ نوآوری در محصول و طرز فکر حل مسئله است.

دانش آموزان از شری کریشنا دانشکده مهندسی و فناوری تامیل نادو MLR موسسه فناوری حیدرآباد JECRC دانشگاه جیپور, گرافیک, دوران, دانشگاه, دهرادون و Chandigarh کالج مهندسی تعامل با PM و مورد بحث و ایده های نوآورانه خود را.

اولین نسخه از هوشمند هند Hackathon در سال 2017 شاهد مشارکت 42,000 دانش آموزان افزایش یافته است که به 1 لاخ در سال 2018 و به 2 لاخ در سال 2019. دور اول هوشمند هند Hackathon 2020 شاهد مشارکت بیش از 4.5 لاخ دانش آموزان است.

“فینال این نرم افزار نسخه این سال است که سازمان آنلاین و با اتصال تمام شرکت کنندگان در سراسر کشور بیش از یک به خصوص ساخته شده پیشرفته پلت فرم. بیش از 10 ، 000 دانش آموزان خواهد شد رقابت برای حل 243 اظهارات مشکل از 37 مرکزی ادارات دولتی, 17 ایالتی و 20 صنایع” در بیانیه ای گفت:.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de