مکزیک جدید افسر متهم به قتل نفس غیر ارادی پس از مرد قرار داده و در گردن داری می میرد

لاس کروسس, N. M., افسر پلیس متهم شده است با قتل نفس غیر ارادی پس از یک مرد او را در گردن داری درگذشت در ماه فوریه در لاس کروسس اداره پلیس جمعه اعلام کرد.

با توجه به اداره پلیس لاس کروسس افسر پلیس کریستوفر Smelser بازداشت آنتونیو Valenzuela در طول توقف ترافیک در فوریه. 29.

با توجه به اداره پلیس Valenzuela باز بود حکم نقض آزادی مشروط.

تبلیغات

به عنوان Valenzuela فرار کرد و در اداره پلیس با استفاده از اسلحه تیزر سعی کنید به زانو در آوردن او تا Smelser به او و با استفاده از یک “عروق گردن داری روش برای به دست آوردن کنترل است.”

اضطراری کادر پزشکی نامیده می شدند پس از این حادثه و “اقدام به صرفه جویی در زندگی اقدامات که موفق شدند.”

این حادثه مورد بررسی قرار گرفت New Mexico state police. پس از دریافت شکافی در ژوئن 4, اداره پلیس روز جمعه اعلام کرد که آنها خواهد بود رد Smelser.

“کلمات کافی را به راحتی به آنتونیو Valenzuela خانواده اما من گسترش تسلیت صمیمانه من برای از دست دادن” لاس کروسس رئیس پلیس Patrick Gallagher در بیانیه ای گفت.

اتهام علیه افسران پلیس اغلب سخت تر به جلو را به دلیل به اصطلاح واجد شرایط ایمنی دکترین برای اجرای قانون محافظت می کند که فردی افسران از پرونده های حقوقی بیش از اقدامات انجام آنها در حالی که در وظیفه.

آمریکا طرح به پیشنهاد عدالت کیفری قانون در این هفته که لغو نمود.

تبلیغات

استفاده از chokeholds و دیگر نیروی تاکتیک از اجرای قانون در آمده اند تحت بررسی در هفته های اخیر پس از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در مه 25.

فلوید از مرگ به دست آورد توجه گسترده پس از اطرافیان تصویری از یک افسر زانو در گردن او برای بیش از 8 دقیقه ویروسی رفت. روز جمعه مینیاپولیس شورای شهر توافق با دولت مذاکره کنندگان به ممنوعیت استفاده از chokeholds توسط پلیس.

تظاهرات در اعتراض به مرگ او ظهور کرده اند تا در ده ها تن از شهرستانها در سراسر ایالات متحده که در آن موارد بیشتری از خشونت پلیس مجبور شده است مستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>