‘سطح جدیدی از ارائه اطلاعات نادرست’: هند در آمریکا آزادی های مذهبی دیده بان گزارش

دهلی نو: هند روز سه شنبه با رد انتقاد شدید از ایالات متحده کمیسیون آزادی بین المللی مذهبی (USCIRF) گفت که هر دو حزب آمریکا دولت پانل “ارائه اطلاعات نادرست رسیده سطوح جدید”.

“ما رد مشاهدات در هند در USCIRF گزارش سالانه. آن مغرضانه و tendentious نظرات خود را در برابر هند جدید نیست. اما به این مناسبت آن ارائه اطلاعات نادرست رسیده سطوح جدید است. از آن شده است و قادر به حمل خود کمیسیون در آن تلاش. ما آن را به عنوان یک سازمان از نگرانی های خاص و درمان آن بر این اساس” سخنگوی وزارت امور خارجه Anurag Srivastava گفت.

به نظر آمد و پس از USCIRF طبقه بندی هند به عنوان یک “کشور از نگرانی خاص” آزادی مذهبی برای اولین بار پس از سال 2004 با توجه به گزارش های رسانه ها. هند در میان 14 کشور آن را به لیست “به معنی دولت خود را در تعامل و یا تحمل ‘سیستماتیک در حال انجام فاحش’ نقض آزادی مذهبی” را USCIRF گفت.

“ما شاهد مصونیت از مجازات برای خشونت توسط بازیگران غیر دولتی علیه اقلیت های مذهبی” USCIRF صندلی تونی پرکینز گفت: در مورد هند که شده است به خصوص انتقاد در این گزارش برای تابعیت متمم قانون (CAA).

کشورهای دیگر در این فهرست شامل پاکستان و چین و کره شمالی.

ایجاد شده توسط دولت آمریکا در سال 1998 پس از انفعال بین المللی آزادی مذهبی عمل می کنند, توصیه های USCIRF غیر الزام آور به وزارت امور خارجه.

به طور سنتی هند نمی شناسند مشاهده USCIRF و نه عضو مجاز به بازدید از این کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>