نیوجرسی گزارش presumptive مثبت برای اولین مورد از coronavirus

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی (D) در شنبه شب اعلام کرد باغ دولت اول presumptive مورد کوروناویروس.

مورفی گفت: بیمار در سوال یک مرد در 30s خود را که در بیمارستان بستری شده است در برگن شهرستان از روز شنبه افزود که تحقیقات هنوز در جریان است.

“دولت من این است که کار به شدت به نگه داشتن ساکنان امن و شامل گسترش COVID-19 در نیوجرسی” مورفی در بیانیه ای گفت. “ما را از این وضعیت بسیار جدی شده اند و آماده سازی خود را برای این هفته است. من مصرانه از ساکنان به آرام باقی می ماند و استفاده از منابع برای نیوجرسی وزارت بهداشت و مراکز کنترل بیماری ها برای آماده سازی و جلوگیری از گسترش عفونت است.”

تبلیغات

“حفاظت از سلامت یکی از بالاترین اولویت ها و دولت من آماده است برای پاسخ سریع به هر گونه موارد مثبت COVID-19 در اینجا در نیوجرسی” مورفی اضافه شده است.

“ما دولت شده است و هماهنگی در تمام سطوح دولت و با ما شرکای فدرال به اطمینان حاصل شود که ما فعال هستند و درگیر با آمادگی و پاسخ طرح” اضافه شده اقدام رژیم صهیونیستی است. شیلا الیور (D).

الیور است که در خدمت به عنوان سرپرست ولایت در حالی که مورفی تحت عمل جراحی برای برداشتن توده ای در کلیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>