نیوجرسی فرماندار تصویب امتیاز جهش در میان coronavirus همه گیر

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی (D) خود را دیده است تصویب امتیاز افزایش یابد در میان دست زدن به او از باغ دولت رو به رشد بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به Monmouth University نظرسنجی سه شنبه منتشر شد.

هفتاد و یک درصد از جدید Jerseyans در این نظرسنجی گفتند که تایید کار مورفی در حال انجام است به عنوان والی در حالی که 21 درصد رد.

ارقام علامت استارک پرش از سپتامبر گذشته زمان Monmouth University نظرسنجی مورفی تصویب امتیاز زمانی که 41 درصد تایید شده از مورفی عملکرد شغلی و 38 درصد مخالف.

تبلیغات

مورفی همچنین جلب قوی شماره های خود را برای دست زدن به coronavirus را نیز آلوده کرده است که بیش از 92,000 مردم در نیوجرسی کشته و بیش از 4,700. هفتاد و نه درصد از افراد مورد بررسی از تصویب مورفی دست زدن به این ویروس تنها با 10 درصد گفت: او را به انجام یک کار ضعیف است.

مورفی دستور اجرایی که در میان چیزهای دیگر موظف مردم ایستاده شش فوت از هم جدا و سایش پوشش صورت قرعه کشی پشتیبانی از بیش از 90 درصد از دولت خود شهروندان است.

متوسط تصویب امتیاز برای این کشور بیش از فرمانداران خود را از دست زدن به coronavirus نشسته در 72 درصد ملی Monmouth University نظرسنجی انجام شده در اوایل این ماه.

“نه تنها مورفی تایید شماره اما جدید تر Jerseyans در حال توجه نسبت به طول دو سال اول دوره خود را. رهبری می شود بسیار بیشتر مربوط به یک بحران و مورفی است جامد بررسی برای پاسخ او گفت:” پاتریک مورای مدیر مستقل Monmouth University نظرسنجی موسسه.

حرکت رو به جلو, New Jersey ساکنان می خواهم برای دیدن بیشتر تست در دولت 67 درصد می گویند دولت شده است تست به اندازه کافی هر چند بیشتر می گویند این موضوع است تا به دولت فدرال به جای دولت در ترنتون.

مورفی گزاف گویی فراتر از یک سلف خود کریس کریستی (R) لذت می برد و بعد از طوفان سندی که خود تصویب امتیاز ضربه کم به اواسط 70s در چندین نظر سنجی.

کریستی تصویب رتبه بعد از آن کاهش یافت و در طول یک رسوایی زده دوره دوم و او را به عنوان محبوب ترین فرماندار نیوجرسی تا کنون ثبت شده توسط رای گیری عمومی.

آخرین Monmouth University نظرسنجی از 704 نیوجرسی بزرگسالان انجام شد مارس 16-19 و دارای یک حاشیه خطا از 3.7 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>