فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی اعلام تومور در کلیه تحت درمان

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی (D) روز شنبه اعلام کرد او یک تومور در سمت چپ کلیه خواهد شد و تحت عمل جراحی برای حذف آن از ماه آینده.

“دوستان من یک تومور در سمت چپ کلیه و تحت نفرکتومی جزئی در اوایل ماه مارس به آن را حذف کنید. پیش آگهی بسیار خوب است و من عمیقا سپاسگزار به پزشکان برای تشخیص تومور اولیه” مورفی توییتی.

“بیش از 50,000 جدید Jerseyans خواهد شنیدن عبارت “شما سرطان” در این سال من به دور از تنهایی در اینجا.”

تبلیغات

یک سخنگوی مورفی گفت که 3 سانتی متر گسترده تومور کشف شد, در طول سال های اخیر بررسی و اضافه شده که به گفته فرماندار, دکتر, تومور به طور کامل قابل درمان علت اولیه آن کشف.

تبلیغات

مورفی گفت: پیش بینی این است که “بسیار خوب” و این که او “عمیقا سپاسگزار به پزشکان برای تشخیص تومور اولیه است.” او در مصاحبه با NJ پیشبرد رسانه ای است که او نمی پیش بینی داشتن شیمی درمانی و یا پرتو درمانی.

فرماندار آوازی مترقی است که کار به سادگی یک دولت مبتنی بر سلامت, بورس نیز در زمان این فرصت برای تاکید بر اهمیت مراقبت های بهداشتی و حمایت خود را برای دسترسی به بیشتر از آمریکایی ها است.

“بهداشت و درمان حق است نه یک امتیاز برای انتخاب چند و بالا رفتن سرسام آور هزینه های پزشکی هستند اضطراری ملی. اگر وجود دارد هر چیزی را تشخیص من مرا به یاد آن که پیشگیرانه خدمات نجات غریق و ما نیاز به ادامه مبارزه برای مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه برای همه” او هنوز توییتی.

سناتور. Cory BookerCory آنتونی BookerThe هیل 12:30 گزارش: Dem اضطراب افزایش می یابد پیش از سه شنبه به رای قانون به مجازات فدرال نفرت و جنایت شبانه انرژی: سازمان حفاظت محیط زیست برای تنظیم ‘برای همیشه لطفا برای مواد شیمیایی در آب آشامیدنی | تهمت بودجه خواستار کاهش بودجه برای آب و هوا مراکز علمی | خانه Dems اصرار بانک ها به صندوق های حفاری در قطب شمال پناه تر (D) از نیوجرسی توییتی خود را به خوبی خواسته های به مورفی گفت: افکار خود را با او و خانواده اش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>