ژن جدید مرتبط با دوران کودکی شدید اختلال گفتار کشف

محققان کشف کرده اند نه ژن جدید مرتبط با شدید ترین نوع از دوران کودکی اختلال گفتار (CAS) — کنشپريشی که در آن یک کودک است مشکل ساخت دقیق حرکات در هنگام صحبت کردن.

این پژوهش به رهبری مرداک موسسه تحقیقات کودکان (MCRI) دانشگاه ملبورن و والتر و الیزا هال موسسه تحقیقات پزشکی, تجزیه و تحلیل ژنتیکی را از 34 توجهی از کودکان و افراد جوان و نشان داد که تغییرات در نه ژن به احتمال زیاد توضیح داد کنشپريشی در 11 تا از آنها را.

این تغییرات ژنتیکی باعث شد خود به خود و نه به ارث رسیده از پدر و مادر خود را مطالعه منتشر شده در مجله مغز و اعصاب گفت. به گفته محققان یکی از 1000 کودکان کنشپريشی و با وجود فشرده بررسی ژنتیکی ریشه های این ناتوان کننده اختلال گفتار باقی مانده تا حد زیادی غیر قابل توضیح, تا به حال.

“کنشپريشی است متمایز اجتماعی ناتوان کننده اختلال باليني و درک آن اساس مولکولی اولین گام در جهت شناسایی دقت روش درمانی گفت:” مطالعه محقق آنجلا مورگان از دانشگاه ملبورن در استرالیا است. “بچه ها با کنشپريشی به طور معمول مشکلات توسعه گفتار از مراحل ابتدایی با سابقه ضعیف تغذیه, محدود, پر حرف, تاخیر شروع اولین کلمات و بسیار نامفهوم گفتار به سال های پیش دبستانی. تشخيص معمولا ساخته شده زمانی که آنها در اطراف سن سه” پروفسور مورگان گفت.

هشت نفر از نه ژن مهم در روند تبدیل می شود که زبان خاص ژن “در” و یا “خاموش” با اتصال به نزدیکی DNA مطالعه گفت.”ما در بر داشت این هشت ژن فعال شده در مغز در حال توسعه. این نشان می دهد که حداقل یکی ژنتیکی شبکه برای کنشپريشی همه با یک عملکرد مشابه و بیان الگوی مغز,” او گفت:. محققان گفتند که یافته های علم ژنتیک کمک خواهد کرد که دانشمندان علوم اعصاب و سخنرانی آسیب شناسی توسعه بیشتر درمان هدفمند برای کودکان.

—IANS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>