جدید دیزنی مدیر عامل اولین چالش بزرگ است coronavirus بحران

والت دیزنی Co. مدیر ارشد اجرایی باب Chapek گرفتن سکان در زمان های خطر ناک برای شرکت در چین است.

مرگبار شیوع کروناویروس را مجبور دیزنی به طور موقت تعطیل آن شانگهای و هنگ کنگ پارک در حالی که سینما در سراسر سرزمین اصلی بسته باقی می ماند بالا بردن احتمال تعویق انداختن برنامه ریزی شده فیلم آغاز بکار در کشور است. عفونت در حال گسترش در سراسر جهان در حالی که این بیماری به کشته شدن بیش از 2700 نفر است.

Chapek, 60 که منجر دیزنی پارک و مصرف کننده محصولات کسب و کار است که مصرف بیش بلافاصله این شرکت گفت: پس از Bob Iger به طور ناگهانی پا را به عنوان مدیر عامل. حتی به عنوان coronavirus موارد سنبله در خارج از چین بزرگترین ضربه برای دیزنی تا کنون شده است در کشور یکی از سرگرمی های غول پیکر سریعترین رشد بازار.

دیزنی پارک در هنگ کنگ و شانگهای بسته شده اند و از اواخر ماه ژانویه این شرکت گفت: در اوایل این ماه است که خاموش شدن ناگهانی خواهد کاهش درآمد حدود 175 میلیون دلار در سه ماهه جاری.

در یک بلومبرگ مصاحبه تلویزیونی سه شنبه Chapek بود و خوش بینانه در مورد دوره نقاهت بعد از آسیب های ناشی از وقوع.

“هنگامی که شما یک نام تجاری به عنوان قوی به عنوان ما با فوق العاده franchises و ساخته شده است در تقاضای مصرف کننده ما می دانیم که زمانی که ما قادر به دوباره باز ما خواهد آمد بهتر و قوی تر از همیشه” Chapek گفت.

Iger دست Chapek کار از پارک های ارشد پنج سال پیش یک نقش است که دیزنی در حال حاضر مدیر عامل سابق طولانی تلقی می شود بسیار مهم است چرا که نشان دهنده تعامل روزانه با طرفداران در سراسر جهان است.

Chapek نظارت اندازی 5.5 میلیارد دیزنی شانگهای رفت و آمد مکرر در سال 2016.

جانشینی زیر یک سال بزرگ برای دیزنی سهامداران به عنوان سهام به دست آورد به 32 درصد در سال 2019 بهترین عملکرد از سال 2013 سوخت پرتاب موفقیت آمیز آن جدید دیزنی+ ویدیو جریان خدمات. این سهام کاهش یافت 11 درصد در این سال به عنوان شرکت چهره های افزایش رقابت در جریان کسب و کار و به عنوان coronavirus damps چشم انداز پارک ها و فیلم.

از Feb. 26 وجود دارد بدون اعلام تاریخ برای بازگشایی شانگهای و هنگ کنگ پارک با توجه به وب سایت خود را.

گرفتن حس تاثیر بر دیزنی پارک تعطیلی دشوار است با توجه به ما نمی دانیم که آنها را بازگشایی گفت: Zhang Heng یک تحلیلگر رسانه در Guosen Securities Co. در شانگهای.

“وقوع است قطعا آوردن بیشتر ابهامات به دیزنی آفلاین کسب و کار در چین” ژانگ گفت.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>