دهلی نو:
هند روز چهارشنبه گفت: این مجموعه در کنار تصمیم عدم پذیرش کمک های خارجی در مورد فجایع و بلایای طبیعی خواهد شد و در حال حاضر به پذیرفتن کمک از خارج از کشور به نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری (PM مراقبت) صندوق برای مبارزه با covid-19 بیماری همه گیر.

تصمیم گرفته شده از نظر تاثیر مخربی از coronavirus سرایت به نظر می رسد به سیگنال تغییر از هند دهه-و-یک-نیمه-پیر موضع عدم پذیرش کمک های خارجی در طول مكه ، “ما باید درک کنند که این بیماری همه گیر است چیزی که بی سابقه است و زمانی که ساعت صحبت کرد و به ما سفیران و مأموران عالی رتبه او از آنها خواست که به تلاش به طوری که سهم در حال ساخته شده به این صندوق است. بنابراین تصمیم گرفته شده به قبول کمک از خارج از کشور”یک فرد آشنا با این موضوع گفت.

مودی برگزار شد جلسه با نمایندگان از سراسر جهان از طریق لینک ویدئو در روز دوشنبه و آنها را به دستور “مناسب انتشار جدید PM-مراقبت صندوق به بسیج کمک های مالی از خارج از کشور”.

مودی اعلام PM مراقبت صندوق در ماه گذشته. “نگه داشتن در ذهن نیاز به داشتن یک ملی اختصاص داده شده صندوق با هدف اصلی مقابله با هر نوع اضطراری یا پریشانی وضعیت مانند مطرح شده توسط covid-19 همه گیر و به منظور کمک به آسیب دیده های عمومی خیریه اعتماد تحت نام ساعت مراقبت صندوق راه اندازی شده است,” او گفت.

جمعه گذشته به ما اعلام کرده بود $174 میلیون دلار کمک مالی به 64 کشور جهان از جمله $2.9 میلیون دلار به هند برای کمک به مبارزه با covid-19. هند نیز پذیرفته مواد کمک های ساخته شده توسط Jack Ma بنیاد و راهنمایی پایه و اساس است. “دسته دوم کمک مالی از سازمان های خیریه جک های کارشناسی ارشد و راهنمایی پایه وارد دهلی نو امروز و دریافت شد ، که توسط صلیب سرخ جامعه است. اهدای شامل لباس های محافظ و ماسک ماسک و پنکه” سفیر جمهوری مردم چین به هند Sun Weidong گفت در توییتر.

“…مردم چین خواهد شد بصورتی پایدار و محکم ایستاده با مردم هند در مبارزه با COVID19 و ما را از طریق بار سخت با هم,” او گفت: در پست دوم در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im