دهلی نو rebuffs عمران خان پیشنهاد برای پرداخت پول نقد به سرخپوستان

دهلی نو:
هند روز پنجشنبه رد پیشنهاد از نخست وزیر پاکستان عمران خان به پرداخت پول نقد به سرخپوستان بودند که بنا به گزارش ها در تلاش برای پایان می رسد دیدار با توجه به کروناویروس مستند.

رد خان ارائه هندی, سخنگوی وزارت امور خارجه Anurag Srivastava گفت که “این بهتر خواهد بود برای آنها را به یاد داشته باشید که هند یک بسته محرک است که به عنوان بزرگ به عنوان پاکستان سالانه تولید ناخالص داخلی است.” اشاره شد به تومان 20 lakh کرور بسته محرک اقتصادی اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در طول یک آدرس به این کشور در ماه گذشته است. جزئیات بعدها مشخص شده توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman بود و به تشویق اقدامات کوچک و متوسط و میکرو صنایع و کشاورزان علاوه بر بزرگ شدن یک تور ایمنی برای مهاجران از بازگشت به خانه از شهرستانها که دهلی نو آماده به سهولت مستند در مراحل.

“پاکستان بهتر است که شناخته شده است برای نقل و انتقالات پول نقد به حساب بانکی خارج از کشور به جای دادن به مردم خود” Srivastava گفت: ممکن است اشاره به فساد اتهامات ساخته شده در برابر بسیاری از آن بالا رهبران سیاسی. بسیاری از سیاستمداران پاکستانی از متهم قرار دادن دور پول خود را غیر قانونی حساب در پناهگاه های مالیاتی در خارج از کشور.

“واضح است که عمران خان نیاز به یک مجموعه جدید از مشاوران و بهتر اطلاعات. همه ما شناخته شده در مورد مشکل بدهی (تقریبا 90% از تولید ناخالص داخلی) و چه مقدار از آنها فشرده شده اند برای تجدید ساختار بدهی. آن نیز بهتر است برای آنها را به یاد داشته باشید که هند یک بسته محرک است که به عنوان بزرگ به عنوان پاکستان سالانه تولید ناخالص داخلی” Srivastava گفت: در یک ضربه سخت کرد.

نظرات به دنبال توییتر ارسال توسط خان که در آن او گفت: “من آماده هستم تا برای ارائه کمک و به اشتراک گذاری موفق ما, نقدی, انتقال پروژسترون مورد تحسین قرار گرفته در سطح بین المللی برای رسیدن به آن & شفافیت با هند است.” در پاکستان گزارش گفت که پاکستان منتقل نقدی به 10 میلیون خانواده تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس پس از راه اندازی امداد برنامه در 1 آوریل است.

خان در بخشی خود را دارای توجیه لغو مستند در پاکستان جلوتر از هند با اشاره به مشکلات اقتصادی رو به جمعیت فقیر. او همچنین اغلب ذکر شده هند به عنوان یک نمونه از تاثیر منفی مستندات.

پاکستان نخست وزیر را پیشنهاد زیر یک نظرسنجی که توسط مرکز نظارت بر اقتصاد هند در ماه آوریل که گفت که 84 درصد از خانوارهای گزارش کاهش درآمد پس از یک مستند تحمیل شد از 25 مارس.

روابط بین هند و پاکستان بوده است زمان از سال گذشته است. روابط اول nosedived پس از یک خودروی بمب گذاری شده به کشته شدن 40 شبه نظامی پرسنل در کشمیر در 14 فوریه سال گذشته است. هند جت نیروی هوایی رخ داد یک تروریستی و اردوگاه های آموزشی در پاکستان Balakot منطقه و پاکستان انتقام تلاش برای بمب گذاری در تاسیسات نظامی در کشمیر. روابط بدتر دوباره پس از هند لغو ماده 370 قانون اساسی آن و یکپارچه بخشی از کشمیر تحت کنترل خود را بیشتر از نزدیک با بقیه کشور است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>