آگهی های جدید اهداف مک کانل را ‘فرهنگ فساد’ در میان coronavirus همه گیر

گروه ثابت ما سنا در حال راه اندازی یک تبلیغ جدید با هدف قرار دادن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellRepublicans رفتن در حمله به عنوان وام برای کسب و کارهای کوچک شروع به اجرا کسب و کار وام وجوه تقریبا خسته به شومر Mnuchin گریبان بیش از معامله تهمت و تهدید به موکول کردن هر دو مجلس کنگره بیشتر (R-Ky.) بیش از رسوایی فساد اطراف آن چندین سناتور میان coronavirus بیماری همه گیر.

در 30 ثانیه دیجیتال آگهی یک راوی ادعا مک کانل “چشم به سناتور بهره مندی از سهام فروش در حالی که امریکا دعوا coronavirus.”

آگهی شامل چشمک می زند به بخش اخبار در مورد سنسور. ریچارد با مته سوراخ کردنریچارد Mauze BurrGOP سناتور: Burr مدیون همه توضیح بیش سهام فروش با مته سوراخ کردن فروش خانه شهری برای 0K به لابی بود که قبل از کسب و کار خود را در کمیته ها: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان مجلس سنا در مرحله نهایی مسابقات بیش از نظارت دولت? بیشتر (R-N. C.) و سناتور. کلی Loefflerکلی LoefflerTop گرجستان جمهوری تایید Doug Collins سنا پیشنهاد Kudlow انتقاد شدید سناتور که گفته معامله سهام قبل از همه گیر Loeffler liquidates سهام در میان داد و بیداد بر معاملات پس از سنا coronavirus جلسه بیشتر (R-Ga.), که در میان تعداد انگشت شماری از سناتورهای متهم بالقوه نقض قانون ممنوعیت اعضای کنگره از ساخت مالی معاملات بر اساس اطلاعات غیر عمومی.

تبلیغات

Loeffler و با مته سوراخ کردن همراه با سنسور. جیمز Inhofeجیمز (جیم) کوه InhofeKudlow انتقاد شدید سناتور که گفته معامله سهام قبل از همه گیر آمریکا و تهدید مقاومت مواجه در عربستان سعودی در میان روغن رکود بازار نیروی دریایی رئیس استعفا در میان داد و بیداد بر سر دست زدن به هواپیما حامل coronavirus بحران بیشتر (R-Okla.) و دایان فاینستایندایان Emiel FeinsteinSchiff پرده لایحه به ایجاد coronavirus کمیسیون برای نقد و بررسی ما پاسخ Kudlow انتقاد شدید سناتور که گفته معامله سهام قبل از همه گیر سناتور تقاضا جزئیات بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در اینتل دیده بان شلیک بیشتر (D-کالیفرنیا.) هر یک به فروش می رسد صدها هزار دلار در سهام در روز از سنا برگزاری طبقه بندی جلسه در ماه ژانویه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد تهدید از شیوع کروناویروس.

راوی از آگهی نیز بازدید مک کانل برای قرار دادن “جزوات برای شرکت های بزرگ جلوتر از کمک واقعی برای آمریکایی ها به طور منظم.”

“او فساد همچنان ادامه دارد در حالی که پزشکان و پرستاران می توانید منابع مورد نیاز و میلیون ها نفر بیکار هستند” راوی می گوید. “به اندازه کافی به اندازه کافی است. بگویید میچ مک کانل: پایان فرهنگ فساد در سنا است.”

آگهی اجرا خواهد شد بر روی سیستم عامل های دیجیتال در واشنگتن دی سی برای دو هفته آینده.

این بخشی از یک استراتژی گسترده تر که در آن دموکرات ها در سراسر هیئت مدیره در حال رفتن به شروع به فراخواندن مجلس سنا برای فرهنگ فساد با توجه به رفع ما سنا یک سی مبتنی بر حمایت سازمان است که با هدف مبارزه با انسداد و مک کانل را “خطرناک قانونی در دستور کار است.”

تبلیغات

پس از اخبار از سناتورهای فروش سهام را شکست ماه گذشته Loeffler, که, شوهر, رئیس بازار بورس نیویورک, نام آن را “مضحک و بی پایه و اساس حمله کند.”

“من نمی تصمیمات سرمایه گذاری برای نمونه کارها” Loeffler توییتی در آن زمان است. “تصمیمات سرمایه گذاری ساخته شده توسط چند شخص ثالث مشاوران بدون من یا شوهرم دانش و یا دخالت.”

با مته سوراخ کردن نیز تکذیب کرد تخلف و درخواست سنا کمیته اخلاق راه اندازی یک تحقیق به معاملات سهام است.

Inhofe در بیانیه ای گفت که او حضور نداشت سنا coronavirus جلسه.

یک سخنگوی فاینستاین نیویورک تایمز گفت در زمانی که سناتور بود هیچ ربطی به این تصمیم به فروش سهام است. فاینستاین دارایی های در یک نابینا اعتماد و سناتور هیچ دخالت در شوهرش تصمیم گیری های مالی, سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>