سال تحصیلی جدید از ماه اوت-سپتامبر

دهلی نو:
هند آموزش عالی تنظیم در چهار شنبه اجازه کالج ها و دانشگاه ها برای شروع تحصیلی جدید جلسه از ماه اوت-سپتامبر و آنها را مجاز به فارغ التحصیل میلیون ها نفر از دانش آموزان بر اساس ارزيابی درونی به دلیل covid-19 اختلالات.

دستورالعمل کمیسیون مالی دانشگاه (UGC) را به وضوح به بیش از 36 میلیون دانش آموز در کالج ها و دانشگاه ها.

دانش آموزانی که فارغ التحصیل با مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد نیاز به امتحان در ماه جولای از طریق آنلاین و یا آفلاین. دانش آموزان در حال حرکت به ترم بعد یا سال منتقل می شود و بر اساس ارزیابی درونی و عملکرد گذشته UGC گفت.

“متوسط ترم دانش آموزان را درجه بندی بر اساس ارزیابی درونی حاضر و قبلی ترم. در کشورهای که در آن covid-19 وضعیت نرمال وجود خواهد داشت امتحانات در ماه جولای. ترمینال ترم دانشجويان امتحانات برگزار خواهد شد در ماه جولای ، ” UGC دستورالعمل گفت. متوسط ترم دانش آموزان ارائه خواهد شد یک فرصت فوق العاده برای نشستن برای امتحان در صورتی که مایل به بهبود ترم, نمره, آموزش تنظیم کننده گفت. M. Phil و دکتری دانشجویان دریافت خواهد شد شش ماه بیشتر به پایان خود را به کار تحقیقاتی و ارائه پایان نامه خود را از آن گفت. نعناع اولین گزارش در این مورد روز سه شنبه.

دانشگاه ها ممکن است دانش آموزان کلاس با دادن “50% علائم بر اساس الگوی ارزيابی درونی و 50 درصد باقی مانده علائم را می توان اعطا و بر اساس عملکرد قبلی ترم تنها. داخلی ارزیابی می تواند مستمر ارزیابی prelims اواسط ترم ارزشيابی درونی یا هر نام داده شده است برای دانش آموز پیشرفت” اگر وضعیت بهبود نمی یابد زیرا از covid-19, UGC گفت.

در شرایطی که علائم قبلی ترم یا سال قبلی در دسترس نیست به خصوص در سال اول سالانه الگوی امتحانات 100% ارزیابی ممکن است انجام می شود و بر اساس داخلی ارزیابی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>