تحصیلی جدید جلسه در varsities از مرداد ماه پایان ترم امتحانات در ماه جولای: UGC

دهلی نو: هند آموزش عالی تنظیم یکشنبه مجاز کالج ها و دانشگاه ها برای راه اندازی مجدد تحصیلی جدید جلسه از ماه اوت-سپتامبر و آنها را مجاز به فارغ التحصیل میلیون ها نفر از دانش آموزان بر اساس ارزيابی درونی اگر آنها احساس می کنید بنابراین با توجه به covid-19 اختلالات.

در حالی که دانشجویان که فارغ التحصیل با مدرک تحصیلی مانند کارشناسی, کارشناسی ارشد, غیره نیاز به انجام آزمون در ماه جولای از طریق آنلاین و یا خارج از خط حالت دانشجویانی که در حال فارغ التحصیل شدن به ترم بعدی در سال آینده در یک دوره کار منتقل می شود از طریق ارزیابی درونی و عملکرد گذشته کمیسیون مالی دانشگاه (UGC) ،

“متوسط ترم دانش آموزان را درجه بندی بر اساس ارزیابی درونی حاضر و قبلی ترم. در کشورهای که در آن covid -19 وضعیت نرمال وجود خواهد داشت امتحانات در ماه جولای. ترمینال ترم دانشجويان امتحانات برگزار خواهد شد در ماه جولای ، ” UGC دستورالعمل گفت.

متوسط ترم دانش آموزان ارائه خواهد شد یک فرصت فوق العاده برای نشستن در آزمون در صورتی که مایل به بهبود ترم نمره apex آموزش تنظیم کننده گفت. آن را بیشتر اضافه شده است که M. Phil و دکتری دانشجویان را دریافت شش ماه وقت اضافی به پایان خود را به کار تحقیقاتی و پایان نامه تسلیم است. نعناع اولین گزارش در مورد آن در روز سه شنبه.

این حرکت فرض اهمیت به بخش آموزش و پرورش با آن مواجه است یک زمان سخت با توجه به ادامه مستند و علمی تقویم نیاز به یک نگاه تازه به جای زمان از دست رفته در قبل و دو ماه. این UGC دستورالعمل های بسیاری را به وضوح به بیش از 36 میلیون دانش آموز در کالج ها و دانشگاه ها و 50000 کالج ها به نمودار نقشه راه آینده را در ذهن نگه داشتن شیوع کروناویروس.

آموزش تنظیم کننده گفت: در مورد وضعیت بهبود با توجه به Covid-19 دانشگاه ها نیز ممکن است دانش آموزان کلاس با دادن “50% علائم بر اساس الگوی ارزيابی درونی تصویب شده توسط دانشگاه و 50 درصد باقی مانده علائم را می توان اعطا و بر اساس عملکرد قبلی ترم تنها (در صورت موجود بودن). داخلی ارزیابی می تواند مستمر ارزیابی prelims اواسط ترم ارزشيابی درونی یا هر نام داده شده است برای پیشرفت.”

در شرایطی که قبلی ترم و یا سال قبل از مارکس در دسترس نیست به خصوص در سال اول سالانه الگوی امتحانات 100% ارزیابی ممکن است انجام می شود و بر اساس داخلی ارزیابی.

“دانشگاه ها ممکن است انجام ترمینال/متوسط ترم / سال امتحانات در آفلاین / آنلاین حالت در خود احکام/قوانین و مقررات طرح از امتحانات رعایت دستورالعمل های اجتماعی فاصله و در نظر داشتن سیستم پشتیبانی در دسترس با آنها و حصول اطمینان از عادلانه فرصت را به همه دانش آموزان است. زمان آزمون در نظر گرفته شود ممکن مناسب با دانشگاه ها و معاینه ممکن است انجام شود در ذهن نگه داشتن دستورالعمل “اجتماعی فاصله ،” UGC گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر