نوادا دموکرات در overdrive برای جلوگیری از آیووا تکرار

لاس وگاس — نوادا در حزب دموکرات است که مصرف چشمگیر مراحل تحت فشار شدید برای جلوگیری از اشتباهات است که گرفتار آیووا قفقاز در اوایل این ماه به عنوان ده ها هزار نفر از رای دهندگان آماده به آمار بیش از 250 حزبی سایت در سراسر کشور در روز شنبه.

پس از آیووا افتضاح — که تاخیر در اعلام نتایج نهایی برای چند روز و موجب آشفتگی گسترده به عنوان به که ویکتور بود در مسابقه — دموکرات در نقره دولت باید مجموعه ویژه تلفن بانک, اعزام صدها tech-آگاه داوطلبان و ساده حزبی محاسبه و گزارش روند امید در حال اجرا صاف مسابقه این سال است.

“ما احساس بسیار با اعتماد به نفس. ما می دانیم چقدر مهم نوادا نقش در این انتخابات اولیه این است که” مولی Forgey دولت حزب دموکرات را سخنگوی هیل گفت: در روز جمعه. “ما اولویت شماره 1 شدن روند مناسب و حفاظت از یکپارچگی Nevadans صدای.”

تبلیغات

مهمتر از مقامات گفت: این اوراق و برنامه ریزی شده با استفاده از یک برنامه شبیه به یک است که گرفتار آیووا نتایج بسیار است.

به جای تعیین شده داوطلب رهبران در 1,700 یا بیشتر حوزه با ثبت نام دموکرات ها در سراسر کشور را تکیه بر گوگل بر اساس فرم قابل دسترس در یک حزب متعلق به اپل است که همراه با کلمه عبور منحصر به فرد برای کمک به پر و محاسبه نتیجه یکپارچه سازی بیش از 75 ، 000 رای اولیه با تنظیمات از دموکرات ها که نشان می دهد تا در جلسه بعد.

حوزه صندلی نیز دست نوشتن نتایج در فرم های کاغذی که باید امضا توسط نمایندگان از هر انتخاباتی که می رسد زنده ماندن آستانه. کسانی که فرم را به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه در مورد بررسی حوزه در سطح نتایج لازم است.

نوادا ناظران سیاسی گفت: دولت حزب دموکراتیک بوده لرزاند, توسط, آیووا که تنها با استفاده از فاجعه برنامه در توصیه مقامات نوادا. جان Ralston, ویرایشگر, از, نوادا, مستقل, یک حزبی سیاسی, انتشار, گفت بالقوه برای تکرار خواهد بود بالاتر اگر یک موج از رای دهندگان ضعف دموکراتها آماده سازی.

“آنها پیچ توسط آیووا, تا به حال به دوباره, اما آنها آماده هستند” Ralston گفت. “این بدان معنی نیست که همه چیز نمی خواهد به اشتباه. آنها خواهد شد. [آن] فقط یک سوال از قدر در این نقطه است.”

تبلیغات

برای آماده شدن برای اجتناب ناپذیر سکسکه — و یا حتی بدتر — نوادا حزب اتحاد القا مراتب قوی تر طرح احتمالی از وجود در آیووا. انجمن صندلی گزارش نتایج به تلفن پرداخت شده بانک به جای داوطلب تلفن بانک است که این ماجرا در انجمن حزبی در آیووا. شماره تلفن برای رسیدن به 200 یا تا حرفه ای آموزش دیده کارکنان تنها دست به انجمن صندلی در شنبه بر روی کاغذ برای جلوگیری از این نوع از تلفن متراکم که ظاهرا مانع آیووا روند.

نوادا دموکرات نیز تاسیس دو سایر خطوط تماس ویژه کارکنان ارتش از داوطلبان: یکی خواهد شد اختصاص داده شده به پاسخ دهندگان سوالات در مورد محل سکونت خود را در قفقاز و دیگر رای دهندگان مسائل حفاظت و دوم خواهد بود, عیب یابی خط برای داوطلبان در این زمینه است.

و حزب اتحاد استخدام کافی داوطلبان با ویژگی های زرنگ و دانا به استقرار یک به هر یک از 250 و یا تا سایت که میزبان 1,700 قفقاز در سراسر کشور. کسانی که داوطلب خواهد بود در دست برای حل هر گونه اشکالات که محصول با صفحات گسترده Google.

اضافی آماده سازی آمده پس از آیووا نتایج مجموعه ای خاموش موج وحشت در آغاز چه بوده است احساس وحشت و نگرانی زده ماه برای یک حزب است که در حال حاضر چهره بسیار نیرومند وظیفه unseating یک رییس جمهور. کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) به شدت در نگاهی به دور دست بیشتر نقش در کمک به نوادا آماده اعزام سه ده کارکنان برای کمک به جایی که آنها می توانند و برای نظارت بر این روند است.

“نوادا دموکرات ها آموخته اند درس های مهم از, آیووا و ما اعتماد به نفس آنها در حال اجرای این بهترین شیوه به آماده سازی خود را گفت:” Xochitl هینجسا DNC ارتباطات مدیر. “ما مستقر کارکنان برای کمک به آنها را در سراسر هیئت مدیره از کمک های فنی به داوطلب استخدام.”

برخی از فروشندگان پیشرو و دموکراتیک ریاست جمهوری, کمپین نگرانی در هفته های اخیر به خصوص پس از آیووا مبهم و تاخیر در نتایج که نوادا می تواند مشکلات مشابه روبرو هستند. اما داوطلبان و هواداران در روز جمعه ابراز خوشبینی محتاطانه است که این روند را بیشتر هموار.

“من فکر می کنم آنها خوش شانس است که آنها را وادار به رفتن سوم. آنها را به رفع” گفت: اندرو چنگ یک مدیر با نام تجاری از لاس وگاس که با حضور در آخرین دقیقه رالی به صورت سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegPoll: بلومبرگ اصطبل پس از وگاس بحث بلومبرگ کمپین: خرابکاری در تنسی دفتر پژواک زبان از ساندرز مبارزات انتخاباتی و حامیان آن’ Buttigieg به عضویت قابل توجه کارولینای جنوبی مک دونالد کارگران در هفته آینده بیشتر در یک منطقه مدرسه. “من فکر می کنم ما می توانیم تعداد دقیق.”

مبارزات گرفته اند وقت خود را به آموزش داوطلبان در این روند برخی از آنها آمده اند که هزاران مایل به مشاهده و کمک در انجمن سایت.

“آنها با استفاده از iPads و گوگل و نرم افزار وجود دارد این است که یک دنباله مقاله و iPads ها فعال هستند به صورت وای فای, اما آنها نیز 4G به طوری که آنها می تواند در خطوط تلفن” گفت: Earl, Dax, نیویورکر که به آیووا به داوطلب برای بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersPoll: بلومبرگ اصطبل پس از وگاس بحث برجسته تگزاس, لاتین, تایید وارن بلومبرگ کمپین: خرابکاری در تنسی دفتر پژواک زبان از ساندرز مبارزات انتخاباتی و حامیان آن بیشتر (I-Vt.), جلو در حال اجرا نامزد اینجا. “بنابراین به نظر می رسد بسیاری از عناصر برای احتمالات. اگر وای فای کار نمی کند, شما می توانید کار کردن سیگنال تلفن. اگر آن همه پیچ شما می توانید فقط آن را بر روی کاغذ.”

داخ که داوطلب برای ساندرز در آیووا آن را پذیرفته است “آسان به بدبینانه” در مورد روند پس از اولین-در-این-ملت افتضاح. پرسید: اگر او با اعتماد به نفس در یک سریع و دقیق تعداد داخ متوقف شد.

“من هیچ ایده,” او گفت:.

جاناتان ایزلی کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>