نیل Ranaut رمپ رویای

Sarbajit سرکار یا Ranaut نیل به خود Instagram followers او را می دانم است در ابر نه. چرا که او بود, او به تازگی راه می رفت سطح شیب دار برای دو طراح ابو جانی Sandeep Khosla.

نقطه از Teliamura روستا در تریپورا, Sarbajit بصورتی پایدار و محکم بر این باور است که رسانه های اجتماعی تنها پلت فرم است که می تواند در زمین او را به رویای خود را حرفه ای. خجالتی Sarbajit که تلاش برای بیان خود را در حالی که گرفتن پاره پاره و تمسخر در واقع آمده است یک راه طولانی. Ranautneel به عنوان او تماس خود را —او از طرفداران Kangana Ranaut و حیوان خانگی خود را با نام نیل— در زمان پرش از رسانه های اجتماعی برای اولین بار در سطح شیب دار برای طراح مشهور اواز ابو جانی-Sandeep Khosla در اخیر این بلندر غرور تور مد در دهلی نو.

او IG پست که معمولا نشان می دهد Infinite ویدئوها از تبلیغات دیالوگ از فیلم نیز ‘که عینک آن را بهتر از” سری که او مصمم به انجام با وجود تمام مشکلات.. هر چند پدر او یک بار نه حمایت از کار خود را در رسانه های اجتماعی خانواده او تبریک می گویم او پس از سطح شیب دار پیاده روی و به او گفت که هیچ یک از ما تا به حال در هتل ماند تا بزرگ و یا ملاقات چنین ‘بزرگ’ ،

Neel Ranaut’s ramp dream

Sarbajit سپاسگزار به دهلی نو بر اساس تاثیر گذار کوشا Kapila برای معرفی Ranuat نیل در رسانه های اجتماعی و رسیدگی به این دو طراح از طریق رسانه های اجتماعی. “او را ندارد. اما او به من کمک کرد. او به طور مداوم به من کمک می کند تا با ایجاد انگیزه در من. است که چرا من او را کوشا-دی” می گوید Sarbajit. اتفاقا او حتی ملاقات کوشا Kapila به تاریخ.

“پس از کوشا نشان داد من IG صفحه به Sandeep Khosla من شگفت زده برای دیدن یک پیام از او. من خرابکاری عصبی شدم اما با هر زبان من می دانم, من موفق به صحبت با او. Sandeep آقا از من پرسید اگر من نیاز به هر گونه کمک و همه من می تواند مدیریت بود “برکت من به طوری که من از ملاقات شما هر دو (Sandeep-Abu) روز بعد” به یاد می آورد Sarbajit.

به عنوان او ادامه داد: انجام کار خود را ‘که عینک آن را بهتر’ در IG او موفق به دریافت یک پیام درخواست اگر او می خواهم به سعی کنید به راه رفتن روی سطح شیب دار. “این” خانوم ” بود از این دو طراح تیم; من قادر به بحر تفکر غوطهور شدن نام بسیاری از ‘ma’ms” من ملاقات کرد. من می توانم آن را باور نمی کند. آیا شما تا کنون شنیده ام در مورد قطار-فروشنده دوره گرد وجار زن را از تریپورا پیاده روی روی سطح شیب دار? فراموش نکنید که فکر کردن در مورد یک سطح شیب دار پیاده روی و یا گرفتن آموزش به عنوان یک مدل من حتی نمی تواند به استطاعت رفتن به نزدیکترین بزرگترین (کلکته) شهرستان با قطار. من بیان همه این نگرانی ها به خانم. او گفت: “من نیاز به نگرانی در مورد همه که” recollects Sarbajit.

هنگامی که در تمرینات Sarbajit تصمیم به یادگیری و به روز رسانی خود را. نور, صدا, کف, همه چیز یک تجربه جدید است. “اضافه کردن به آن مشکل راه رفتن در پاشنه است. من هرگز عینک, پاشنه, بنابراین من نمی تواند مدیریت را به راه رفتن. در نهایت این تیم به من چند جفت کفش پاشنه بلند و از من خواست به تمرین راه رفتن من. هیچ راهی وجود دارد من می خواهم اجازه دهید از این فرصت بروید, بنابراین من راه می رفت و تمام شب را در اتاق هتل من تا من آن را کردم راست” او recollects.

در نهایت زمانی که شانس خود را برای پیاده روی آمد Sarbajit لباس پوشیدن و در یک امضا Sandeep-ابو جانی ساری ساخته شده آن را یک لحظه به یاد داشته باشید برای همیشه. “من عصبی بود اما هنگامی که در آن همه از بین رفت. من راه رفتن به مقدار زیادی از تشویق و لحظه ای من خاموش مرحله من می توانم احساس من پا درد. با خودم می گفتم که احساس اول کار خود را,” او لبخند می زند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>