نزدیک به 50 درصد از آندرا را Covid-19 موارد از Kurnool و گنٹور مناطق

حیدرآباد: Kurnool و گنٹور مناطق در آندرا پرادش پدید آمده است به عنوان عمده ترین نقاط از Covid-19 حسابداری برای حدود نیمی از دولت 1,332 موارد است. دولت گفت که این ویروس گسترش است به علت ثانویه مخاطبین از کسانی که حضور داشتند مذهبی جماعت در مرکز Nizamuddin در دهلی نو در ماه گذشته.

روز چهارشنبه از 73 جدید Covid-19 مواردی که تشخیص داده شد در AP, 29 بودند از گنٹور به تنهایی در حالی که یک روز قبل از آن در روز سه شنبه 40 از 83 مواردی است که گزارش شده در آن روز در AP بودند از گنٹور منطقه. تا کنون Kurnool به تنهایی به خود اختصاص 343 (25.7%) از کل covid-19 موارد در AP در حالی که 283 موارد گزارش شده از گنٹور.

هر دو این مناطق در AP حساب برای 46 درصد از تمام Covid-19 مواردی است که گزارش شده در دولت است. در واقع هفته گذشته آن را به نور آمد که شش نفر از اعضای Dr. Sanjeev Kumar, حکم مجلس از حکم YSR حزب کنگره (YSRCP), تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 به عنوان به خوبی. نماینده کومار را تایید کرد و همچنین به اطلاع رسانه ها که دو تا از برادران خود را آلوده شدند.

بنابراین چه چیزی باعث شده است که این دو منطقه در AP به طوری تحت تاثیر این بیماری همه گیر? بسیاری از موارد است که در حال شناسایی در Kurnool و گنٹور مناطق اساسا افرادی که در حال ثانویه مخاطبین از کسانی که تا به حال با حضور در مرکز Nizamuddin در ماه مارس در دهلی نو. “برخی از افرادی که حضور داشتند نیز نمی تواند توان گفت:” مقام که نمی خواهید به نقل از.

AP دولت ایجاد کرده است بسیاری از مهار خوشه های سراسر AP هر کجا که Covid-19 موارد تشخیص داده شده اند. جدا از اصلی تماس با ما (کسانی که آلوده بودند) که تست مثبت برای این ویروس گسترش از مخاطبین ثانویه به حد معینی نیز کمک به AP را افزایش می دهد و در مجموع Covid-19 اعداد شده اند که افزایش 50 تا 80 نفر در روز در هفت روز گذشته

برای مثال در بین 26 و 29 مارس مارس, AP گزارش 80, 81, 82 و 73 (چهارشنبه) مورد در هر روز به ترتیب در مجموع 319 موارد که 68 به تنهایی بودند از Kurnool. دولت پیشتر گفته است که در مجموع 1,085 مردم از AP حضور داشتند در این جلسه که 900 از آنها در دولت در حال آزمایش شده است.

دولت تا به حال شده است در پشت آن همسایه Telangana با توجه به تعداد کل Covid-19 موارد تا حدود چهار روز پیش. تا 5 p. m. روز شنبه, Telangana بود 1,009 مجموع موارد به عنوان برابر AP مورد تعداد 1,332.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>