NCAA رئیس جمهور علامت Emmert از کنگره خواست برای قرار دادن محدودیت در کالج ورزشکاران توانایی برای به دست آوردن پول از تاییدیه گفتن یک کمیته مجلس سنا سهشنبه که فدرال اقدام مورد نیاز بود به “حفظ استانداردهای یکنواخت در ورزش” در میان بازیکن پسند قوانین مصوب در کالیفرنیا و تحت نظر در کشورهای دیگر.

NCAA در پاییز گذشته گفت: این امر اجازه می دهد تا بازیکن را به “نفع” را از استفاده از نام و تصویر و شباهت و در حال کار بر روی قوانین است که این شرکت قصد دارد تا نشان دهد در ماه آوریل است. تحت NCAA است, جدول زمانی, ورزشکاران خواهد بود قادر به استفاده از حمایت فرصت های آغاز در ماه ژانویه است.

در همین حال بیش از نیمی از ایالات آمریکا هستند و با توجه به قانونی که نیروی NCAA به بازیکنان اجازه می دهد برای به دست آوردن پول شخصی خود را با نام تجاری. کالیفرنیا به تصویب یک قانون در سال گذشته است که به حمایت گسترده حقوق به بازیکنان که قرار است به اثر را در سال 2023. فلوریدا و کشورهای دیگر می تواند کمک مالی بازیکنان این حقوق به عنوان به زودی به عنوان این سال است.

“اگر اجرا شود این قوانین که برخی از مدارس ناعادلانه استخدام مزیت و باز کردن درب به حمایت ترتیبات استفاده می شود به عنوان یک انگیزه استخدام. این امر ایجاد یک تعادل میان مدارس و می تواند منجر به فساد در فرایند استخدام” Emmert گفت.

NCAA بزرگ 12 و ACC صرف $750,000 سال گذشته لابی در کاپیتول هیل در بخش ارتباط خود را به نگرانی که “گارد ریل” مورد نیاز برای جلوگیری از, از بین بردن کالج ورزشی به عنوان ما آن را می دانم.

در جای دیگر

Delle Donne تجدید با WNBA شانزه

دو بار WNBA MVP النا Delle Donne امضا یک قرارداد چهار ساله به ماندن با واشنگتن پس از عرفای برجسته این تیم به لیگ قهرمانی.

در علاوه بر این به برنده عنوان MVP افتخارات Delle Donne شد یک عضو از همه WNBA تیم اول برای سال دوم در یک ردیف و ششم متوالی All-Star ظاهر. 6-پا-5 رو به جلو به طور متوسط 19.5 امتیاز 8.3 ریباند و 2.2 کمک در فصل گذشته در حالی که 51.5 درصد از زمینه-هدف تلاش از جمله 43 درصد در 3 نقطه تلاش می کند.

• کانکتیکات خورشید که آمد یک پیروزی خجالتی از یک WNBA عنوان فصل گذشته فرستاده ققنوس عطارد سه دور اول پیش نویس میدارد برای همه ستاره DeWanna بونر. ققنوس دریافت شماره 7 و 10 به طور کلی تراکم در سال جاری پیش نویس به عنوان به خوبی به عنوان خورشید دور اول انتخاب کنید در فصل آینده.

بونر, 32, بازی های برگزار شده کل شغلی با جیوه بعد از گرفتن پیش نویس پنجم در سال 2009. او کمک کرد تا تیم برنده مسابقات قهرمانی در سال 2009 و 2014.

• مینه سوتا سیاهگوش استخدام Rebekkah Brunson به عنوان دستیار مربی به عنوان WNBA تمام زمان پیشرو rebounder اعلام بازنشستگی. Brunson, 38, برنده چهار از پنج WNBA قهرمانی با سیاهگوش.

فوتبال: بارسلونا رو به جلو عثمان Dembele را کنار می شود برای حدود شش ماه پس از عمل جراحی برای ترمیم پارگی همسترینگ از دست رفته بقیه فصل و قهرمانی اروپا با فرانسه است.

• لس آنجلس FC معامله مدافع واکر زیمرمن به گسترش نشویل SC برای $950,000 در تخصیص پول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su