NCAA است به شدت برش مقدار پول در آن بود و انتظار می رود برای توزیع به آن بخش من عضو مدارس به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس که لغو big tits, کالج, رویدادهای ورزشی مانند سالانه مردان و زنان مسابقات بسکتبال.

روز پنج شنبه در کالج دو و میدانی حاکم بر هیئت مدیره اعلام کرد که این امر می تواند توزیع $225 میلیون به 350 بخش من عضو مدارس را از 600 میلیون دلار بود که انتظار می رود.

این تعجب آور نیست. در 2019, NCAA ساخته شده بیش از 1 میلیارد دلار درآمد و حدود 900 میلیون دلار از در آمد که از آن سالانه بخش مردان مسابقات بسکتبال محاوره به عنوان جنون مارس.

تبلیغات

اما در مارس 12, NCAA لغو مارس جنون و همچنین به تمام آن دیگر زمستان و بهار مسابقات با توجه به شیوع کروناویروس در آمریکا

“ما در حال زندگی در بی سابقه بار نه تنها برای آموزش عالی بلکه برای کل کشور و در سراسر جهان به عنوان ما به صورت COVID-19 بحران بهداشت عمومی” مایکل دریک صندلی NCAA را حکام و رئیس جمهور از دانشگاه ایالتی اوهایو در بیانیه ای گفت.

“به عنوان یک انجمن ما باید اذعان قطعیت از وضعیت مالی ما و ادامه را ملاحظه و احتیاط تصمیم گیری در مورد چگونه ما می تواند کمک به کنفرانس ها و دانشگاه ها در حمایت از دانشجویان ورزشکار در حال حاضر و آینده,” او اضافه شده است.

با توجه به بیانیه 50 میلیون دلار از $225 میلیون توزیع خواهد آمد از NCAA ذخایر. بقیه پول را از 270 میلیون لغو بیمه نامه که NCAA دریافت خواهد کرد.

دریک اضافه شده که NCAA خواهد بود اجرای مختلف هزینه-روش برش در هفته های آینده.

“انجمن دارای آمادگی مالی برای یک رویداد فاجعه بار مانند یکی از ما در حال حاضر. در حالی که ما قطعا باید چالش های پیش رو ما خواهد بود در مراتب بدتر و موقعیت آن را به حال شده است برای این مدت طولانی رو به جلو متمرکز برنامه ریزی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im