مالی غیر بانکی شرکت (NBFC) در یک ثابت پس از بانک مرکزی هند (RBI) خواسته همه موسسات مالی برای ارائه به سه ماه مهلت قانونی برای وام گیرندگان. بسیاری از NBFCs ممکن است نیاز به سرویس بدهی خود نسبت به بانک ها و صندوق ها و دیگر موسسات مالی آنها گفت.

صنعت مالی شورای توسعه (FIDC), صنعت, بدن, نمایندگی NBFCs نوشته است به RBI و وزارت مالیه افزایش نگرانی در این مورد. NBFCs منابع مختلف بودجه از جمله وام های بلند مدت از بانک ها و صدور اوراق به سرمایه گذاران است.

RBI اطلاع رسانی در 27 مارس پس از آن سیاست های پولی نقد و بررسی گفت: موسسات مالی “مجاز” به اعطای مهلت قانونی به معنی آن است که در اختیار بانک ها برای دادن یک توقف.

“ما دلیل به این باور است که بانک ها خواهد بود انتخاب کننده و ضربه زننده در تصمیم گیری که NBFC به توقف. آنها ممکن است استفاده از پارامترهای مختلف مانند رتبه بندی اعتباری به تصمیم توقف. ما می خواهیم RBI و وزارت دارایی را به توقف اجباری برای تمام مدت وام برجسته به عنوان در 1 مارس سال 2020” گفت: رامان Aggarwal, co-رئیس FIDC.

آن معنی است که بانک ها می توانید تصمیم بگیرید که به یک مهلت قانونی برای NBFCs که دارای رتبه AAA یا AA در حالی که درخواست از دیگران برای ادامه بازپرداخت.

با توجه به صنعت و بدن بسیاری از کوچک و اواسط اندازه NBFCs تکیه به شدت در وام از بانک ها. این شرکت ها می توانند به صورت مسائل اگر بانک ها تصمیم می گیرید به آنها توقف و فشار آنها را به سرویس بدهی خود را تعهدات. برخی از کوچک و اواسط اندازه NBFCs که نعناع به صحبت کرد و گفت که از آنها خواسته اند وام خود را به بانک ارائه یک توقف. آنها صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به عنوان آنها هنوز هم در مذاکره با وام دهندگان خود و همچنین صحبت کردن با تنظیم کننده. بانک ها کرده اند اما حاضر به ارائه هر گونه امداد تا کنون.

با توجه به NBFCs آنها نمی تواند رد یک مهلت قانونی برای مشتریان خود را به عنوان بسیاری از آنها متعلق به بخشی از جامعه خواهد شد که بدترین آسیب دیده با توجه به مستند. اکثر مشتریان که کوچک و اواسط اندازه NBFCs تهیه کردن به کم درآمد مانند رانندگان و مغازه داران. بانک ها نیز ممکن است ارائه تازه وام به تنها چند بالا-دارای NBFCs. “ما شاهد همان اتفاق می افتد پس از IL&FS به طور پیش فرض. بانک لغو خط اعتباری و وام را متوقف کرده. ما نمی توانیم آن را برای مسلم است که بانک ها ادامه خواهد داد به ما قرض دادن در میان این coronavirus بحران است. ما می خواهیم RBI و FM به اطمینان حاصل شود که NBFCs ادامه به وام های بلند مدت فقط مانند آنها قبل از covid-19 pandemic” گفت: Aggarwal.

با توجه به Aggarwal اگر بانک ها حاضر یک مهلت قانونی برای NBFCs آن ممکن است منجر به پیش فرض. “آنها همچنان به تعهدات خود و خدمات خود را بدهی. اما آنها ممکن است نیاز به وام های کوتاه مدت و برای انتخاب گزینه های دیگر است که می تواند ایجاد یک دارایی مسئولیت عدم تطابق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de