ان بی سی نیوز رئیس جمهور اندی فاقد پله پایین این شبکه اعلام کرد در یک شنبه بیانیه ای که همچنین به تشریح ساختار در شرکت رسانه ای.

عدم 72 را گذار از نقش خود در پایان ماه. خروج او تا به حال شایعه شده است برای برخی از زمان در داخل با توجه به منابع.

کسر کند رئیس NBCUniversal بین المللی و Telemundo خواهد بود مسئول برای نظارت بر NBC News, MSNBC و CNBC با توجه به اعلام.

تبلیغات

گروه ورزشی NBC رئیس علامت لازاروس که همچنین نظارت NBC محلی وابسته خواهد بود مسئول برای شرکت سرگرمی بخش.

حرکت آمده تنها چند ماه پس از جف شل بود به نام مدیر عامل شرکت NBCUniversal پس از خدمت به عنوان رئیس شرکت فیلم و سرگرمی کسب و کار. او جایگزین gorges.

“این درست است ساختار منجر به NBCUniversal به آینده در طول این تحول در صنعت” پوسته گفت: در یک شنبه یادداشت ارائه شده به تپه. “علامت گذاری به عنوان یک پیشینه ثابت در سراسر هر جنبه ای از تلویزیون ما کسب و کار از ورزش به ایستگاه های محلی برای سرگرمی. او رهبر ایده آل برای نظارت بر تلویزیون ما و جریان نمونه کارها در این بخش تازه شکل گرفته که اجازه می دهد تا ما را به یک رویکرد واحد و یکپارچه به محتوای ما استراتژی است.”

هفته گذشته در سه ماهه درآمد تماس پوسته نشان داد که این شرکت با توجه به کاهش به خود رسانه ها و سرگرمی بخش در تلاش برای جبران ضرر و زیان ناشی از کاهش درآمد تبلیغات به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در هزینه های, سوال در مورد اینکه آیا ما درست به اندازه در هزینه های داده می شود که در آن محیط زیست است که به رهبری پاسخ این است که احتمالا هیچ, و ما در حال پرداختن به آن بسیار تهاجمی” پوسته گفت: در طول Comcast درآمد تماس روز شنبه با توجه به وال استریت ژورنال.

“و قطعا بعد از هفته ها و ماه ها ما را بسیار قابل تنظیم وجود دارد در سراسر کسب و کار ما,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im