NBA تعلیق فصل پس از رودی Gobert گزارش آزمایش مثبت برای coronavirus

NBA است به حالت تعلیق در 2019-2020 فصل با توجه به گزارش های متعدد.

یک شنبه شب بازی بین Oklahoma City Thunder و یوتا جاز به تعویق افتاد دقیقه قبل از tip off گزارش به دلیل بیماری از یوتا جاز مرکز رودی Gobert. طرفداران خواسته شد به ترک عرصه و هیچ مقام رسمی این دلیل داده شد.

ورزشی را شمس Charania سپس گزارش داد که Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus اما “احساس خوب و قوی و با ثبات — و احساس به اندازه کافی قوی برای بازی امشب.”

پس از اخبار Gobert مثبت آزمون را شکست, ESPN آدریان Wojnarowski گزارش داد که NBA به حالت تعلیق در فصل “را با استفاده از وقفه برای تعیین گام های بعدی در حال حرکت رو به جلو است.”

“جاز و رعد و برق بازیکنان در حال حاضر در قرنطینه در OKC عرصه لیگ منابع بگویید ESPN” Wojnarowski توییتی. “این است که زیر رودی Gobert تست مثبت برای coronavirus.”

Gobert و هم تیمی امانوئل Mudiay شده بودند به عنوان مشکوک به دلیل بیماری و اعضای تندر پخش تلویزیونی اظهار داشت Gobert بیماری led مقامات لیگ برای قرار دادن بازی در خود نگه دارد. پیش از آن در هفته Gobert جوک های ساخته شده درباره بیماری خود و برداشت خبرنگاران ضبط در یک کنفرانس مطبوعاتی.

Gobert آزمون نتیجه NBA گفت: گزارش شده در مدت کوتاهی قبل از برنامه ریزی tip-off زمان برای یوتا در شهر اوکلاهما بازی در شب چهارشنبه نامیده می شد ، بازیکنان بر روی زمین بودند برای warmups و tip-off شد لحظه های دور زمانی که به آنها گفته شد به بازگشت به اتاق های قفل. حدود 30 دقیقه بعد طرفداران گفته شد این بازی به تعویق افتاد “با توجه به شرایط پیش بینی نشده.”

کسانی که شرایط لیگ بدترین سناریو در حال حاضر — یک بازیکن تست مثبت است. دوم کسی که صحبت می کرد به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود گفت: این لیگ انتظار خاموش کردن به گذشته حداقل دو هفته اما هشدار داد که در بازه زمانی بسیار سیال است.

این داستان در حال توسعه و به روز خواهد شد به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس ساخته شده است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: [email protected] | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>