NBA امکانات آغاز خواهد شد به بازگشایی جمعه

یک فرد با آگاهی از این وضعیت می گوید بازیکنان NBA اجازه خواهد داشت برای بازگشت به تیم آموزش امکانات شروع جمعه ارائه شده است که خود دولت های محلی ندارند اقامت در خانه سفارش منع چنین جنبش است.

هر تمرین است که می تواند داوطلبانه و جلسات فردی تنها با توجه به کسی که صحبت می کرد به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

گروه شیوه اجازه داده نمی شود در عین حال و تیم را هنوز رتبهدهی نشده است به گزارش سازماندهی در فرد تمرینات.

NBA حرکت است نشانه آن است که بازگشت به بازی قریب الوقوع است. کمیسر NBA آدم نقره است گفت: در موارد متعدد که در لیگ اتفاق پیش بینی نشده است که قادر به تصمیم می گیرید تا مدتی در مه — در اولین — اگر یک سر گیری های نجومی امکان پذیر است.

NBA معلق فصل 11 مارس. آن دستور داد تیم به شاتر عمل خود امکانات در 19 مارس ،

در جای دیگر

پی آتش سوزی جنگل منینگ به عنوان مربی

دنی منینگ هرگز ساخته شده یک برنده در ویک فارست. در حال حاضر این مدرسه به دنبال یک مربی جدید و جهت.

Wake Forest اخراج سابق کانزاس و بازیکن NBA پس از از دست دادن فصل در پنج تا از شش سال با یکی NCAA Tournament ظاهر. حرکت در آمد بیش از شش هفته پس از Demon Deacons از دست داد به پیتسبورگ در بازی افتتاحیه ACC مسابقات پایان فصل مدت کوتاهی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به خاموش شدن از کالج و حرفه ای ورزش.

منینگ سابق شماره 1 به طور کلی NBA پیش نویس انتخاب رفت 78-111 در وینستون-سیلم, N. C., با 30-80 علامت در ACC به طور منظم فصل بازی. کسانی لیگ مبارزات شامل یک 6-49 علامت در لیگ جاده بازی ها و 1-6 در ACC tournament.

“من آرزو می کنم این برنامه چیزی جز موفقیت رفتن به جلو” منینگ گفت: در بیانیه منتشر شده توسط ویک فارست در روز شنبه.

• Gonzaga دوم گارد Joel Ayayi اعلام کرد برای NBA پیش نویس را استخدام یک عامل.

بوکس: بوکس است به رزومه در نیکاراگوئه در روز شنبه با یک تلویزیونی هشت کارت مبارزه در مقابل مخاطبان زنده در ماناگوآ.

تهدید coronavirus اخراج شد پروموتر Rosendo Alvarez سابق دو بار قهرمان جهان.

“در اینجا ما ترس نیست coronavirus و هیچ قرنطینه. سه مرگ و میر (گزارش تا کنون توسط وزارت بهداشت) آمد و از خارج و هیچ کس در داخل کشور آلوده شده است” گفت: Alvarez, شناخته شده به عنوان “El Bufalo.”

فوتبال: هلندی بالا پرواز club FC اوترخت در حال آماده شدن برای اقدام قانونی به مبارزه سلطنتی هلند فدراسیون فوتبال تصمیم به لغو مانده از لیگ فصل و اختصاص مکان در فصل آینده رقابت های اروپایی بر اساس جدول زمانی که بازی متوقف شد توسط coronavirus بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>