Nayi Disha 30-بعد برنامه از فعالیت های برای کودکان معلول

در این مستند دوره آن را یک چالش بزرگتر برای پدر و مادر برای حفظ روال برای کودکان معلول. آنها باید به طور مداوم پیدا کردن فعالیت های به نگه داشتن آنها را اشغال کردند. راهنما وجود دارد از Nayi Disha مدبر مرکز و 30 روز طرح سرپرستی منابع است. در اینجا پدر و مادر می توانید انتخاب کنید از یک روز فعالیت کاربرگ موضوع را با فرزند خود و نه پس از آن رفتن را از طریق یک لیست کامل. مرکز دوم آنلاین کمپین ‘خانواده هایی که بازی با هم ماندن” است که بر اساس آوریل اوتیسم آگاهی; به منعکس کننده تمرکز بر اعضای خانواده در حال پخش و پیوند با کودک در طول مستند. Nidhi پژو مرکز برنامه توسعه مدیریت توضیح می دهد: “ما خواسته پدر و مادر را کلیک کنید تصاویر / شلیک ویدئوها از فرزندان خود در انجام فعالیت های مختلف و همچنین آنها را به شرکت در آنها است.” این کمپین است تا در حال حاضر دریافت بیش از 10 پست ها و ارتباط پدر و مادر در سراسر کشور است.

پیوند با اعضای خانواده

Fixing the puzzle

این مستند دوره نیز فرصت را برای دیگر اعضای خانواده برای پیوند با کودک است. Nayi Disha بنیانگذار Prachi Deo می گوید: “در حالی که آن را دشوار است به نگه داشتن بچه ها در خانه تمام وقت آن است که حتی سخت تر برای کودکان معلول به طور محدود در داخل خانه. مادران مورد استفاده قرار گرفتن برخی از زمان خود را در حالی که بچه ها در مدرسه بودند اما در حال حاضر که آن نیز از بین رفته اند. بنابراین به فکر راه هایی برای حمایت از پدر و مادر و آمد تا با این مبارزات.” در گروه پشتیبانی آنلاین دیدار برگزار شد به تازگی یک مادر مشترک یک ضبط از ساخت یک میلک شیک. “این هیجان انگیز برای کودک به دیدن او در حال ضبط در یک اشپزی, نشان می دهد,” او می گوید: اضافه کردن پدر و مادر می تواند در هر روز و یا قرار دادن یک صلیب بر روی تقویم برای توضیح این روز یکی به در خانه باشد.

چند فعالیت

تحت مراقبت و مواظبت چشم از مادرش هشت ساله Rudra با خفیف اوتیسم می توانید تهیه میلک شیک, املت و ساده ساندویچ سبزیجات و خدمت به مواد غذایی به اعضای خانواده خود را . برای 10 سال Shlok با سندرم داون خواندن Hanuman Chalisaبازی کریکت با پدر و اونو بازی کارت با دیگر اعضای خانواده بخشی از زندگی روزمره است. Rudra مادر Prachi Puranik روایت یک داستان برای توضیح این مستند. “من به او گفتم یک ویروس وجود دارد در خارج از انتظار برای گرفتن ما از این رو ما مجاز به رفتن او آرام پس از شام کوتاه پیاده روی” او به یاد می آورد.

بود دلگرم

Shlok trying to unscrew

برای پونا-بر اساس تاجر Sachin Jakhotia انزوا فراهم می کند یک فرصت منحصر به فرد برای اعضای دیگر را از نزدیک ارتباط برقرار کردن با پسر خود. در یک والدین, وبلاگ, او توضیح می دهد که چگونه او از زمان. “Shlok دوست دارد به انجام فعالیت های عملی مانند کمک به در آشپزخانه, کارهای خانه و خدمت در میز شام. خود را غالب یادگیری حالت به نظر می رسد kinaesthetic. ما نیز او را تشویق به بازی بازی های مکانیک مجموعه ای به طوری که او می تواند انواع مدل های ماشین با مهره و پیچ و مهره و آچار و مهره کلید. این یک منطقه به تمرکز در دراز مدت است.” Shlok آهسته یادگیرنده اما به خوبی پاسخ می دهد زمانی که او می کند یک فعالیت برای 10-15 دقیقه و تساوی اشکال و رنگ ها با استفاده از ابزار رنگ در Sachin لپ تاپ. “ما اعتقاد داریم در هر 6-12 ماه ما می توانید به آرامی گسترش توجه خود را span توسط چند دقیقه” می افزاید: Sachin.

در حالی که برخورد با به چالش کشیدن رفتار پدر و مادر را به اطمینان حاصل شود آنها در بهبود رفتار بدون تماس با کودک بد ‘ یا reprimanding که آنها را ‘اشتباه’. در روز یکی از مستند Shlok شد خیره شد و تف بر اعضای خانواده است. “اوضاع رو از دست اما من نگرش مثبت و خلق و خوی را تغییر دهید. من به او صحبت می کنند و بعد او متوجه من نمی خواهم آنچه را که او انجام داد.”

Prachi را در Facebook صفحه نمایش بسیاری از فعالیت های او با پسرش. “تا به حال او راحت بود فقط با من اما در حال حاضر او با من, شوهر سالمند, پسر و مادر در قانون است. اگر چه در آن زمان بد است چون از coronavirus پسر من mingling با دیگران نشانه خوبی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>