ناوارو می زند ’60 دقیقه بیش از پوشش همه گیر: ‘این مثل این است که این خبر جعلی مسائل’

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو ناودان “60 دقیقه” برای پوشش آن از coronavirus همه گیر در مصاحبه با CBS نشان می دهد در حالی که دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش ادعا می کند از آماده بودن برای پاسخ به آن است.

خواسته در مورد گزارش می دهد که جامعه ایران بود به اطلاع دولت از تهدید در ژانویه ناوارو گفت: “این مثل این است که این خبر جعلی مسائل است.”

“من نمی دانم آنچه شما معنی آن را مانند اگر یک سازمان اطلاعاتی گفت: جهانی همه گیر می تواند اتفاق می افتد ، منظورم این است که من مطمئن هستم که آنها بوده ام و گفت که برای چندین دهه و هیچ کس آنها را در زمان به طور جدی” ناوارو گفت. “چرا من معنی قوها سیاه سخت به فروش می رسانند. این بود که 500 سال سیل این اتفاق افتاده است پس از سال 1917. شما می توانید خط تا هر رئیس جمهور پس بگو چرا شما فکر می کنم این می تواند دوباره اتفاق می افتد,’ اما این تولیدی در حال حاضر.”

تبلیغات

ناوارو پس از آن به چالش خبرنگار لایحه Whitaker به او نشان دهد “60 دقیقه” قسمت از اوباما یا دولت بوش با یک گزارش در مورد پتانسیل جهانی همه گیر.

“به من نشان بده ’60 دقیقه’ قسمت از یک سال پیش 2 سال پیش و یا در طول دولت اوباما در طول دولت بوش که گفت: “هی جهانی بیماری های همه گیر در آینده شما رو به انجام XYZ و راه ما را تعطیل کل اقتصاد جهانی به مبارزه با آن'” ناوارو گفت.

“به من نشان می دهد که قسمت و سپس شما باید برخی از اعتبار در نظر حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آماده بودن” ناوارو اضافه شده است.

“من به شما تضمین ما بود” ویتاکر پاسخ داد.

در پخش اواخر یکشنبه, “60 دقیقه” با بازی کلیپ از یک اپیزود در سال 2009 در مورد آنفولانزای خوکی و از سال 2005 قسمت در مورد آنفولانزای مرغی.

2005 قسمت شامل مصاحبه با Anthony Fauciآنتونی FauciTrump سهام توییت از حامی خواستار Fauci به اخراج De Blasio گفت کومو از تصمیم به نگه داشتن نیویورک مدارس تعطیل در آخرین لحظه متن: چگونه گزارش خبرنگاران باید رسیدگی coronavirus جلسات بیشترملت را بالا متخصص بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus نیروی کار بحث در مورد ماهیت شیوع و آنچه که در حال انجام برای آماده سازی.

تبلیغات

ناوارو نیز گفت: “60 دقیقه” که او را “هیچ عذر خواهی اینجا از این دولت.”

“ما در حال انجام بهتر و بیشتر از هر رئیس جمهور می تواند انجام داده ایم,” او اضافه شده است.

“آقا این است که بهترین شما می توانید؟” ویتاکر فشرده.

“شما می گویید” این بهترین شما می توانید؟’ آن را مانند, آه, کسی اسم انجام شود بهتر است. واقعا ؟ که اسم انجام می شود بهتر است در این مورد ؟ منظورم این است که واقعا فکر می کنم در مورد این” ناوارو پاسخ داد.

ناوارو خود هشدار داده بود خود را در کاخ سفید همکاران در مورد تهدید رمان coronavirus مطرح به آمریکا در یادداشتی در اواخر ژانویه نیویورک تایمز هفته گذشته گزارش.

او دوباره هشدار در مارس به عنوان رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سهام توییت از حامی خواستار Fauci به اخراج می شود تهمت ضربه شلاق در نیویورک تایمز گزارش coronavirus پاسخ رادیو فردا میزبان بازدید در مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از Chris Wallace انتقاد: “به اندازه کافی” بیشتر شد و هنوز هم کم اهمیت جلوه دادن خطرات ناشی از کروناویروس در یک جداگانه یادداشت برآورد که تا 2 میلیون آمریکایی ها می میرند از ویروس Axios گزارش هفته گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه هفته گذشته در او دیده نمی شود یادداشت و اضافه کرد که آنها نمی خواهد که به هر حال تاثیر خود را اعمال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>