ناوارو: Bolton مجموعه خود را به عنوان “کاخ سفید warlord’

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو تخلیه در سابق مشاور امنیت ملی , جان بولتون, جان BoltonSunday پیش نمایش نشان می دهد: با کروناویروس موارد کنگره قانونگذاران و مقامات بهداشت وزن در Grassley می زند تهمت فاکس نیوز, بیش از تاون هال پاسخ دو حزبی استراتژی برای مقابله با چین چالش برای نظم بین المللی بیشتر در فاکس نیوز op-ed منتشر شده در یکشنبه, او را متهم به اقدام مانند یک “جنگ سالار” در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

در یک ستون excoriating بولتون برای انتشار کتاب جدید خود “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” ناوارو تکرار ادعا می کند از دیگر بالا مشاوران به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFour مردان متهم به تلاش برای پاره کردن اندرو جکسون مجسمه در DC ویدئو نشان می دهد که کارگران برداشته اجتماعی فاصله نشانه های قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا تجمع: WaPo بایدن از سیاستهای مغلوب ساختن پیشی جستن برای تحریم روسیه بیش از افغان های شبه نظامی ‘نعمت’ هوش بیشتر که متهم سابق مشاور امنیت ملی از برایند بیش از دیگر کارکنان کاخ سفید و در حال چرخش نادرست قصه در خاطرات خود.

“در اینجا جان بولتون من می دانستم که: در روز از انتصاب خود به عنوان رئیس جمهور تهمت و مشاور امنیت ملی, Bolton, تاسیس خود را ‘منطقه خودمختار’ در بزرگ مجموعه ای از دفاتر در بال غربی کاخ سفید و آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری” ناوارو نوشت: در اشاره آشکار به یک منطقه خودمختار توسط تظاهرکنندگان در مرکز شهر سیاتل در این ماه.

تبلیغات

“در این آلاینده قلعه, این, Dr. Strangelove رجعت مجموعه خود را به عنوان یک جنگ سالار توطئه همه شیوه ای از کودتا, تهاجم و حملات موشکی” ناوارو ادامه داد.

ناوارو همچنین پیشنهاد کرد در قطعه ای که بولتون می تواند زمان زندان برای اطلاعات در کتاب خود که دولت ادعا می کند طبقه بندی شده است. وکلا برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال در دادگاه این کتاب را نشر باید متوقف شده است. بولتون را رد کرده است که خاطرات خود را شامل هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده.

“این امر می تواند یک جرم سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به غنی از کتاب جدید خود است که واشنگتن در باتلاق انجمن انتقام. وزارت دادگستری و شاید یک هیئت منصفه را می گویند در مورد آن. بولتون همچنین ممکن است باد تا در زندان برای نشت بسیار اطلاعات طبقه بندی شده” ناوارو نوشت.

ناوارو کلمات آخرین حمله از کاخ سفید با هدف بولتون که ساخته شده و تعدادی از لحاظ سیاسی متهم ادعا می کند در کتاب خود از جمله این که رئیس جمهور با نزدیک شدن رئیس جمهور چین برای کمک به برنده انتخاب مجدد در نوامبر است.

مقامات کاخ سفید و دیگر تهمت اداره آمار و ارقام چنین به عنوان وزیر امور خارجه مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoEU مجموعه ای به بان کی مون آمریکایی مسافران هنگامی که مرزهای بازگشایی با توجه به COVID-19 سنبله ما قرار می دهد محدودیت های ویزا از مقامات چینی بیش از تنش در هنگ کنگ مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘هیچ تصمیم نهایی در اسرائیل برنامه ای برای الحاق بیشتر باید رد ادعاهای ساخته شده در این کتاب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *