‘طبیعت شفا’ memes: توییتر باعث سرگرم کننده از اغراق آمیز داستان های کاهش آلودگی در طول مستندات

حدود یک یا دو هفته پس از چندین کشور در سراسر جهان تحمیل جزئی یا کلی مستند وجود دارد بسیاری از مطالب در رسانه های اجتماعی در مورد چگونگی کاهش در فعالیت های انسانی منجر به افزایش دید از حیوانات و پرندگان در فضاهای عمومی.

در میان گسترده ترین پست به اشتراک گذاشته بودند دلفین ها و قوها بازگشت به کانال در ونیز و یک گروه از فیل ها گذشت و پس از اخذ مست در ذرت شراب در یک شهر چینی. این پست به اشتراک گذاشته شد و در مورد صحبت های برخی از شخصیت های معروف مانند Rohit Sharma.

البته در جهان زده توسط یک بیماری همه گیر از جمله داستان ممکن است گرم cockles از قلب و آنها را به عنوان یک پوشش نقره ای.

متاسفانه National Geographic و چند واقعیت-چک کردن سایت های پشت سر هم این حباب پیدا کردن اطلاعات جعلی.

با توجه به Nat Geo, “قوها در نوشته های ویروسی به طور منظم به نظر می رسد در کانال بورانو, یک جزیره کوچک در بیشتر ونیز شهری که در آن عکس گرفته شد. “ونیزی” دلفین ها فیلم برداری شد در یک پورت ساردنی در دریای مدیترانه صدها مایل دور. هیچ کس نمیفهمد که در آن مستی فیل عکس, آمد, از, اما یک گزارش خبری افشا و خنثی ویروسی پست.”

برخی از آنها miffed با Nat Geo برای تایید پست ها (یکی از آنها posted on Facebook: “وای. این است که مانند گفتن بچه خود را ‘سانتا واقعی نیست’ درست بعد از این کودک خوش و خرم نشسته بر دامان بابا نوئل در بازار است.”)

اما بسیاری از زمان این فرصت را به گرفتن برخی از طنز خوب رفتن به پست بدیهی است که تصاویر جعلی از “حیات وحش” بازگشت به مکان تاکنون اشغال شده توسط انسان است. چه آغاز شده به عنوان قلب گرم شدن پست ها در حال حاضر تبدیل به نفس بریده بریده-فراخوانی memes.

مانند بازگشت گودزیلا (همراه با قوها و دلفین ها) به منظره کانال.

و با توجه به این پست شما می توانید پیدا کردن چند موجودات ماقبل تاریخ رومینگ در میدان تایمز.

البته این الگوهای رفتاری را در زمان بزرگ در هند بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>