دهلی نو:
به عنوان کشور در حال حاضر آماده برای سه هفته در سراسر کشور مستند, اتحادیه وزارت خانه را روشن کرده است که حتی اگر در دسترس بودن خدمات ضروری را نمی خواهد متوقف مردم نیست به گام از خانه تا زمانی که لازم است.

در حالی که در دسترس بودن اقلام مواد غذایی ضروری شده است ثابت پس از تحمیل Janata منع رفت و آمد در یکشنبه وزارت گفته است که این اقدام شدید است که در رابطه با میزان تخلف از مستندات در طول چند روز گذشته.

روشن نخست وزیر این کشور سخن گفتن در عملکرد خدمات ضروری اتحادیه وزارت گفته است که “مردم باید گام به گام از خانه های خود به هر قیمتی نه به رفتن برای پیاده روی یا رفتن به فروشگاه مواد غذایی و یا برای خرید دارو. اگر آنها خانه تحویل لطفا آن را تحویل داده است. تحت هیچ شرایطی یکی به گام. اگر آنها نمی, خانه تحویل به صورتی کاملا ضروری است”

با توجه به سفارش صادر شده توسط اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, بنزین, پمپ LPG و PNG همراه با مغازه ها ارائه مواد غذایی و داروها و گوشت و ماهی را همچنان باقی می ماند در دسترس است. دستگاههای خودپرداز نیز در ادامه به عملکرد در سراسر کشور است.

این همه مهمان نوازی و هوا و جاده و راه آهن خدمات حمل و نقل به حالت تعلیق باقی خواهد ماند.

اضافه کردن به پتو مستند وزارت نیز اضافه شده است که همه بین دولت تامین تمام محصولات ضروری مانند مواد غذایی و داروهای مجاز خواهد بود. به علاوه نظارت بر وضعیت مردم حرکت این مرکز نیز قرار دادن در محل دقیق گشت و penalising مکانیزم برای جلوگیری از جنبش عمومی.

“مشاهده کردیم که مردم مطیع مستند. ما خواهد بود با نگه داشتن بسیار سخت گیر شب زنده داری. تنها اگر کاملا ضروری به خرید و ضروری کالا تنها یک نفر باید گام به گام برای تهیه محصول – اما تنها اگر آن را کاملا اجباری” وزارت و روشن است.

اضافه کردن به این وزارت همچنین گفت که آن را تا به حال ثبت شده نقض چند در سرمایه های ملی و همچنین سایر متحده و اتحادیه سرزمین های تحت حکومت نظامی و مستند در طول چند روز گذشته.

“مردم هنوز به طور کامل پایبند به این دستورالعمل است. ما ثبت چندین موارد نقض. ما در حال حاضر مجبور به نگه داشتن مانند یک سخت چشم در هر نوع تخلف. پلیس وجود دارد اعتصاب در همه جا. مردم باید برای جلوگیری از, بزرگ, تجاری فروشگاه ها و چوب به مواد غذایی محلی و فروشگاه های ضروری خود را در مستعمرات” مقامات وزارت گفت.

تکرار PM کلمات اتحادیه وزیر بهداشت Harshvardhan توییتی “همانطور که ما حرکت به سمت یک 21-day #CoronavirusLockdown PM @narendramodi او تضمین کرده است که ضروری است تمام خدمات خود ادامه خواهند داد & ماند و کاربردی است. لطفا در گسترش این پیام است که لیستی از خدمات ضروری بدون تغییر باقی مانده پس از ماه مارس 22nd, Janta مقررات منع رفت و آمد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im