ملی سمفونی لغو کنسرت در چین در میان شیوع ویروس

ملی و ارکستر سمفونیک (سازمان خدمات ملی) لغو دو کنسرت در پکن و شانگهای پس از ایالات متحده هشدار دلسرد سفر به چین در میان شیوع کروناویروس.

ارکستر به کارگردانی Gianandrea Noseda خواهد انجام شده در پکن در آوریل 13 و 14 با عملکرد نهایی در شانگهای در آوریل 17. این تور همچنین ویژگی های چینی پیانیست Haochen ژانگ با توجه به آسوشیتد پرس گزارش.

سازمان خدمات ملی, مدیر اجرایی, Gary Ginstling گفت: “بین این لجستیکی تحولات و … سلامت و رفاه ما نوازندگان و هنرمندان روشن شد به سازمان خدمات ملی است که در آن سفر به چین ممکن نخواهد بود” پس وزارت امور خارجه ایالات متحده محدودیت های مسافرتی توجه کنید.

The Boston Symphony Orchestra لغو آن مه تور آسیایی در هفته گذشته با سفر برنامه ریزی شده متوقف می شود از جمله سئول کره جنوبی, تایپه, تایوان, هنگ کنگ و شانگهای.

آخرین گزارش در مورد بدنام ویروس نمایش موارد آلوده را در صدر 20,000 و مرگ عوارض پیشی گرفته است 400 نفر در چین است. مقامات ایالات متحده گزارش داده اند که وجود دارد 11 موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>