مشاور امنیت ملی: “من را دیده اند هر اطلاعاتی که روسیه در تلاش است برای کمک به تهمت

مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین رد گزارش می دهد که آمریکا و جامعه اطلاعاتی معتقد است روسیه از مداخله در 2020 انتخابات ریاست جمهوری با هدف reelecting رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWhere ما از اینجا بروم ؟ حفاظت از محیط زیست نشان می دهد راه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بیشتر محبوب در فلوریدا از مغلوب ساختن پیشی جستن ستمیر متهم به دیوان عالی کشور از تعصب در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر.

“من را دیده اند هر اطلاعاتی که روسیه در حال انجام هر چیزی را به تلاش برای به دست آوردن رئیس جمهور تهمت مجددا انتخاب,” اوبراین گفت: در مصاحبه با ABC “این هفته” برای پخش در روز یکشنبه. “من فکر می کنم این همان داستان قدیمی است که ما قبل از شنیده ام… بوده ایم بسیار دشوار روسیه و ما شده است و بزرگ در تامین امنیت انتخابات. بنابراین من فکر می کنم آن را غیر داستان است.”

یک مقام اطلاعاتی ارشد در اوایل این ماه در جریان یک گروه دو حزبی از قانونگذاران مجلس و گفت که روسیه تا به حال “توسعه اولویت” به تجدید انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به گزارش منتشر شده در هفته گذشته. مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شدت انتقاد کرد در یوسف مگوایرو سپس خود اقدام مدیر اطلاعات ملی پس از جلسه با این ادعا که کارکنان خود را نشان داده بود بی وفایی با صحبت کردن به کنگره در مورد این موضوع.

تبلیغات

رئیس جمهور بارها رد هوش متعاقب آن روز به tweeting در روز جمعه که این خبر بود: “یکی دیگر از اطلاعات غلط کمپین” راه اندازی شد که توسط دموکرات ها در کنگره است.

ABC جورج Stephanopolous به طور مداوم تحت فشار اوبراین در مورد گزارش های اخیر در یک نقطه پرسیدن که آیا شلبی پيرسون رسمی که ارائه اطلاعات دروغ می گوید. اوبراین demurred قبل و بعد از آن بیان کرد که قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که در جریان شدند به او گفتم “وجود دارد که صفر بود و هوش بود که اتمام حجت به آنها را به حمایت از این نوع از نظر.”

او سپس دو برابر کردن بیان کرد که او دیده نمی شود هر گونه اطلاعات نشان می دهد روسیه دخالت در سال 2020 به کمک مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آنچه من میگویم این است که من را دیده اند که تجزیه و تحلیل. هیچ کس را در جریان من در آن از جمله رهبری [جامعه اطلاعاتی],” اوبراین گفت: توصیف گزارش های خبری در مورد دخالت روسیه به عنوان “نشت” و با بیان اینکه هیچ رهبران در جامعه اطلاعاتی مشابه تجزیه و تحلیل.

تحت فشار قرار دادند در مورد اینکه آیا او خواسته برای هوش در روسیه اوبراین گفت: “خوشحال می شوم که نگاهی به آن; من فقط دیده نشده است.”

تبلیغات

جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نمود منعقد کرده است که مسکو مشغول به کار به دخالت در انتخابات 2016 به نفع تهمت و آسیب دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonRussian تداخل گزارش راک کاپیتول هیل قاضی رد Nunes’ طرح دعوی در دادگاه در برابر Fusion GPS تپه انتخاباتی گزارش: آنچه که به سازمان دیده بان برای در نوادا بیشتر. FBI مدیر کریستوفر ورای شهادت قبل از کنگره در اوایل سال جاری که روسیه تلاش های “هرگز” و در پی آن انتخابات.

سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersRussian تداخل گزارش راک کاپیتول هیل دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ بیشتر (I-Vt.) اذعان به خبرنگاران در روز جمعه که ایالات متحده اینتل مقامات نمود که مسکو در حال تلاش برای دخالت در مقدماتی حزب دموکرات نامزدی خود را برای کمک به. ساندرز گفت که او با همتایان روسی دخالت تلاش “حدود یک ماه پیش” و این باورند که این خبر به پایان رسیده بود آمد در آستانه نوادا قفقاز.

اوبراین در طول ABC مصاحبه شرح داده شده گزارش می دهد که روسیه می خواهد به کمک ساندرز به عنوان “هیچ” اما به شدت به عقب رانده در برابر آنهایی که در برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن.

از نظرات مشاور امنیت ملی آمد و به عنوان رئیس جمهور باعث می شود تعدادی از پرسنل تغییرات در دولت او. چهارشنبه گذشته اعلام کرد که ریچارد Grenell خواهد بود بازیگری خود را مدیر اطلاعات ملی. مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار بود به معرفی مگوایر هر چند بنا به گزارش soured او در پاسخ به این هوش توجیهی. اوبراین را تکذیب کرد که تهمت عصبانی بود با مگوایر پس از یادگیری از جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر