نسکار Kyle Larson اخراج پس از حامیان پیاده روی بیش از لکه دار کردن

شارلوت, N. C. — به عنوان حامی پس از حامی کاهش یافته است Kyle Larson پس از او با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در طول زندگی جریان مسابقه مجازی خود را نسکار مالک تیم حمایت شد به گوشه ای.

Chip Ganassi می تواند اجازه مک دونالد و اعتبار یک بانک و شورلت خود را جلو و کمک های مالی و ورشکسته تیم او و یا او می تواند به قطع روابط با راننده او کنده از حداکثر سرعت دویدن-مسابقات اتومبیل رانی و مرتب به نخبگان سهام-راننده ماشین. او اخراج لارسون روز سه شنبه در آنچه که او به عنوان “عاطفی تماس” — تنها حرکت می کند ممکن است برای ایجاد ثبات در کشور باشد.

“به من گفت: کایل او دوباره می تواند از این او حتی می تواند دوباره از این با تیم ما” Ganassi گفت. اما واقعا نبود هر انتخاب است.”

لارسون سقوط در زمان کمتر از 48 ساعت. پرطرفدار ترین آینده عامل رایگان در نسکار از دست داده و تقریبا هر حامی او در آنچه که می تواند هشت رقم اشتباه است.

این کشف آغاز شد و یکشنبه شب زمانی که لارسون به نظر می رسد به از دست دادن ارتباط خود هدست با نقطه نقطه در حالی که رقابت در یکی از iRacing مجازی اتفاقاتی که در محبوبیت رشد کرده در طول ورزش وقفه. طی یک بررسی از خود میکروفون از او خواست که خود را نقطه نقطه “شما نمی توانید مرا می شنوید؟” که به دنبال آن n-word. این لکه دار شد و در نقطه نقطه که سفید است.

لارسون, 27 که پدربزرگ و مادربزرگ زمان صرف شده در یک اردوگاه در کالیفرنیا در طول جنگ جهانی دوم است که از کندوها (Sacramento County). او رفت و از کوتاه مسیر مسابقه به نسکار از طریق آن “رانندگی برای تنوع” برنامه. او تنها راننده ژاپنی تبار به برنده اصلی مسابقه نسکار است.

“من ساخته شده یک اشتباه گفت کلمه ای که هرگز نباید بود گفت:” لارسون گفت. “وجود دارد هیچ بهانه ای برای آن است. من مطرح شده که در راه است. آن است که فقط یک چیز افتضاح می گویند. من احساس می کنم بسیار متاسفم برای خانواده دوستان همکاران من نسکار جامعه و به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار جامعه است.

“من درک می کنم این آسیب احتمالا unrepairable و من خود را به آن.”

جینا سرخ کن یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>