نسکار به تعویق انداختن دیتونا 500 به علت بارش باران پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید

نسکار اعلام کرد در روز یکشنبه بعد از ظهر که این امر می تواند به تعویق انداختن آن 62 دیتونا 500 که لگد کردن با یک دیدار از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump دولت چشم پیشنهاد به بلوک موتور جت فروش به چین: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد مسیر برای باز کردن دیتونا 500 Brazile ‘بسیار تاسف’ بلومبرگ رکورد بیشتر پیش از آن در روز با توجه به آب و هوای نامساعد.

“امروز 62 در حال اجرا از #DAYTONA500 به تعویق افتاده است به دلیل آب و هوای نامساعد سهام-مسابقات اتومبیل رانی شرکت تایید کرد در یک توییت در روز یکشنبه. “مسابقه خواهد شد در روز دوشنبه در ساعت 4 و همکاران،”

به گزارش آسوشیتد پرس به تعویق می آید پس از این رویداد مسابقه شد و در حال حاضر با تاخیر دو بار در روز قبل از آن. هوا از کانال آب و هوا نشان می دهد ابری آسمان برای دیتونا-منطقه روز دوشنبه.

اولین تاخیر گزارش صورت گرفت در مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور و بانوی اول Melania TrumpMelania TrumpTrump طول می کشد مسیر برای باز کردن دیتونا 500 تپه 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دارد او می توانید صدای جیر جیر در مورد در موارد نادر با شکستن بر روی تپه صبح روز سه گزارش — AG Barr, اوباما و تلاش برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن در بیشتر رفت و برای یک مراسم رقص در اطراف در اطراف Daytona International Speedway در کاروان ریاست جمهوری. او اولین رئیس جمهور تا کنون به انجام این کار فاکس نیوز گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن بود که در ملاقات با صدای بلند تشویق از طرفداران به محض ورود خود را به این آهنگ روز یکشنبه نیز قادر به خدمت به عنوان بزرگ مارشال برای این رویداد مسابقه. با توجه به سی ان ان او دومین رئیس جمهور در تاریخ برگزاری عنوان. رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش گزارش شد برای اولین بار در سال 2004.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>