نسکار IndyCar پیوستن به رژه تعویق و لغو

نسکار و IndyCar به نام خود مسابقه آخر این هفته و فرمول یک به تعویق افتاد دو مسابقه روز جمعه روز دیگری از تحول در سراسر جهان ورزش به عنوان جدید کروناویروس همه گیر باعث موج دیگری از لغو و تعویق به یک تقویم در حال حاضر در نظر گرفتن یک ضربه عظیم با از دست دادن جنون مارس تاخیر از روز افتتاحیه بیس بال و تعلیق از NBA, NHL و MLS فصل است.

نسکار برنامه ریزی شده بود به اجرا یکشنبه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر بدون تماشاگر اما روز جمعه گفت این تماس آخر این هفته و هفته آینده مسابقه در حیاط-میامی جاده سریع السیر.

IndyCar برنامه ریزی شده بود برای باز کردن فصل آن یکشنبه در خیابان های سن پترزبورگ فلوریدا., اما به حالت تعلیق در فصل آن از طریق پایان ماه آوریل است. چهار نژادها مبتلا هستند.

فرمول یک به تعویق افتاد بحرین GP که برنامه ریزی شده بود برگزار می شود هفته آینده در آهنگ خالی و افتتاحیه ویتنامی GP که قرار بود برای هانوی در مارس 5.

چهار مسابقات فرمول یک فصل در حال حاضر شده است به نام خاموش. فصل-افتتاح استرالیا GP و چین GP قبلا به تعویق افتاد.

فوتبال: لیگ برتر بازی متوقف شد بعد از سه باشگاه قرار داده و کل بازی جوخه های خود در انزوا.

لیگ تا به حال انتظار می رود برای ادامه یک برنامه کامل این هفته با طرفداران اما بعد تصمیم گرفت به حالت تعلیق در تمام مسابقات تا آوریل 3 “در اولین.”

همان تعلیق شامل سه بخش پایین تر نظارت فارسی لیگ فوتبال و به انگلستان برترین زنان بخش.

آرسنال Mikel Arteta آزمایش مثبت برای COVID-19 روز دوشنبه منجر به لغو بازی برابر برایتون در روز شنبه. چلسی جناح کلوم Hudson-Odoi نیز مثبت آزمون در روز پنج شنبه در حالی که اورتون در روز جمعه گفت که یک بازیکن تا به حال گزارش نشانه های سازگار با کروناویروس و گفت: آن تیم ملی بود خود جدا.

دو باشگاه گفت: برخی از بازیکنان و یا کارکنان خواهد منزوی. بورنموث روز جمعه گفت که رزرو آرتور بوروک دروازه بان و چهار نفر از اعضای هیات به حال نشانه های سازگار با این ویروس. لستر گفت: این سه بازیکن تا به حال “بسیار خفیف بیماری” بود و به خود-جدا به عنوان یک احتیاط.

در ضمن فیفا می خواهد خاموش کردن کل این ماه را از پنجره برای تیم ملی بازی. نزدیک به 200 تیم ملی بودند با توجه به در عمل در سال 2022 جام جهانی بازی های مقدماتی در آسیا و آمریکای جنوبی مقدماتی برای مسابقات قهرمانی قاره ای در آفریقا و اروپا به همراه دوستانه.

اکثر برنامه ریزی ها در حال حاضر به تعویق افتاده است و یا لغو شود.

یوفا هنوز به طور رسمی به تعویق انداختن 2020 قهرمانی اروپا برگشتی شامل 16 سازمان ملل. بازی های برنامه ریزی شده در مارس 26 و 31 مطمئن به نظر می رسید به تعویق افتاد سه شنبه.

همچنین یوفا به تعویق افتاد تمام لیگ قهرمانان و لیگ اروپا و بوندسلیگا آلمان, فوتبال, لیگ برتر و لیگ فرانسه را به حالت تعلیق در فصل خود را.

بسکتبال: رئال مادرید بازیکن بسکتبال که تست مثبت برای coronavirus شد آمریکایی به جلو Trey Thompkins.

نتیجه مثبت باعث مادرید بسکتبال و فوتبال تیم برای ورود به قرنطینه زیرا آنها به اشتراک گذاری برخی از امکانات در این باشگاه و مرکز آموزش. Thompkins در توییتر نوشت او “احساس بزرگ و فقط منتظر این ویروس منتقل می شود.”

دیگر ورزش ها: ایالات متحده آمریکا نوعی سورتمه کوچک و اسکلت گفت آن است که لغو آن در مسابقات قهرمانی ملی است که به جای اواخر این ماه در Lake Placid n. y. همچنین جمعه, ایالات متحده آمریکا Luge گفت: همه از آن باقی مانده بر روی یخ برنامه های نجومی در Lake Placid — از جمله جلسات آموزشی جوانان غربالگری اردوگاه, اردوگاه های فانتزی و استادان قهرمانی — را به عنوان به خوبی. … ایالات متحده آمریکا انجمن تنیس گفت: این تعلیق تمام تحریم حوادث از طریق مارس 20. … بین المللی تنیس روی میز فدراسیون تعلیق همه فعالیت ها — events توسعه و پایه و اساس — از دوشنبه تا پایان ماه آوریل است. … بدمینتون فدراسیون جهانی به حالت تعلیق در تمام مسابقات از دوشنبه به مارس 12. … جهان هماهنگ اسکیت قهرمانی لغو شد. … آخرین باقی مانده شش کشور راگبی به تعویق افتاد. ویلز اتحادیه راگبی قبلا اصرار مصاف اسکاتلند در روز شنبه در کاردیف را پیش بروید اما تغییر ذهن خود را تا اواسط بعد از ظهر. … سوئیس در لیگ هاکی نمی خواهد که یک قهرمان در این فصل برای اولین بار از سال 1940. … هند و آفریقای جنوبی به نام دو باقی مانده یک روزه کریکت بین المللی و تصمیم به برنامه ریزی مجدد این سری است. … این Giro d’italia, دوچرخه سواری, مسابقه به تعویق افتاده است. سه مرحله از مسابقه شد و به جای برنامه ریزی شده در مجارستان است. … پاریس-نیس مسابقه دوچرخه سواری نمی خواهد در پایان خوب به دلیل شیوع کروناویروس و به جای خواهد متوقف شود یک روز در اوایل در پایان مرحله 7 در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>