راننده نسکار Ryan Newman خارج از بیمارستان پس از تصادف

شارلوت, N. C. — Ryan Newman منتشر شد از یک بیمارستان فلوریدا روز چهارشنبه حدود 42 ساعت پس از ترسناک خود را از سقوط در دامان نهایی از دیتونا 500.

Roush Fenway مسابقه منتشر شد یک عکس از نیومن ترک یک شهر ساحلی دایتونای بیمارستان نگه داشتن دست خود را به دو دختر جوان. وی تنها چند ساعت پس از این تیم گفت: او به طور کامل هوشیار و راه رفتن در اطراف بیمارستان است.

42 ساله ایندیانا بومی گرفته شده بود توسط آمبولانس به طور مستقیم از پیگیری جدی وضعیت پس از تصادف دوشنبه شب. به گفته پزشکان دو ساعت پس از حادثه است که نیومن را آسیب نمی شد تهدید کننده زندگی اما هیچ جزئیات منتشر شده است.

آزادی خود را از بیمارستان سریع بود. Roush Fenway گفت شنبه که نیومن “در ادامه برای نشان دادن بهبود است.” این تیم اضافه شده است که “درست به او خوشگذران طبیعت او نیز بوده است شوخی با کارکنان دوستان و خانواده در حالی که بازی با دو دختر خود” و شامل یک عکس از نیومن ایستاده در یک شب بیمارستان خندان با اسلحه خود را در اطراف ،

دو ساعت بعد او به ترک بیمارستان, دختر در شلوار جین تی شرت و جوراب, برگزاری دست خود دختران است. این تیم منتشر شد یک سوم عکس نیومن و دختران خود را با کارکنان که درمان او پس از سقوط.

“اولین و مهمترین تمرکز ما همچنان با رایان و خانواده خود را به عنوان او همچنان به بهبود” گفت: Roush Fenway جمهور استیو نیومارک کریگ. “ما همچنین می خواهم به بیان قدردانی صمیمانه از همه کسانی که ارائه پشتیبانی و زمان گرفته شده برای ارسال افکار خود را و نماز را به رایان خانواده اش و همه در Roush Fenway مسابقه.”

“نسکار جامعه به مدت طولانی بالید خود را در یک خانواده صمیمی. که هرگز بیشتر آشکار از در این نوع از لحظات.”

Roush Fenway گفت: راس Chastain خواهد آزمایشی شماره 6 فورد آغاز این هفته در لاس وگاس موتور جاده سریع السیر است و یک جدول زمانی برای نیومن بازگشت هنوز به تعیین خواهد شد.

جینا سرخ کن یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>