نارندرا یک ‘بسیار دشوار مذاکره’ می گوید POTUS

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که خود دارای شهرت بودن “dealmaker” مورد ستایش قرار داد نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه به عنوان “سخت مذاکره” حتی به عنوان او امیدوار به نتیجه گیری عمده معامله تجاری با هند است.

در اولین روز از سفر رسمی دو روزه ترامپ همراه با مودی خطاب به بیش از 100 ، 000 نفر در Motera ورزشگاه کریکت در احمدآباد.

در روز سه شنبه هند و ما به انتظار نشستن برای مذاکرات در تجارت دفاعی و مسائل استراتژیک در دهلی نو. اداره ویلبر راس انتظار می رود که منجر به تجارت ایران از طرف ما به عنوان نماینده تجاری ایالات رابرت Lighthizer است همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن. انتظارات محدود معامله تجارت در مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید کمرنگ شده اند اما هر دو طرف ممکن است حل و فصل چند محرک اگر تحت فشار قرار دادند توسط رهبران هر دو.

“در طول این دوره از دیدار نخست وزیر مودی و من نیز بحث در مورد تلاش های ما برای گسترش روابط اقتصادی میان دو کشور. ما خواهد بود بسیار بسیار مهم—در میان بزرگترین تا کنون ساخته شده—تجارت معاملات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سخنرانی خود.

“ما در مراحل اولیه یک بحث به صورت باور نکردنی توافقنامه تجارت برای کاهش موانع سرمایه گذاری بین ایالات متحده و هند و من خوشبین هستم که با هم کار نخست وزیر و من می تواند رسیدن به یک معامله فوق العاده خوب است و حتی برای هر دو کشور ما. به جز که او را بسیار دشوار مذاکره” مغلوب ساختن پیشی جستن کنایه آمیز تبدیل به سوی مودی.

تجارت بین دو کشور افزایش یافته است و بیش از 40 درصد پس از او در سال 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هند در حال حاضر یک بازار بزرگ برای آمریکا صادرات و آمریکا در هند بزرگترین بازار صادرات. پررونق آمریکا چیز زیادی برای هند و آن را بزرگ برای جهان است و به همین دلیل ما خوشحال تا اعلام کند که ما تا به حال بزرگترین اقتصاد همیشه در تاریخ ایالات متحده,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مودی در حال حاضر ساخته شده اصلاحات قابل توجهی در هند. “جهان به نظر می رسد به جلو به حتی سریع تر بهبود کسب و کار در هند آب و هوا تحت رهبری او. او می خواهد به آن را انجام دهد و او انجام آن را در یک رکورد, سرعت,” او گفت:.

جدا از تجربه خود در برخورد با مودی تهمت نیز ممکن است آگاه از مودی مواضع در بالی تسهیل تجارت توافق در سال 2014 و اخیرا در منطقه ای جامع همکاری اقتصادی (RCEP) معامله است.

در ماه نوامبر گذشته مودی حال حاضر به ورود چین به رهبری RCEP توافق پس از مذاکره برای هفت سال شکایت در مورد “عدم تعادل” در معامله. در سال 2014 مودی بود شوکه سازمان تجارت جهانی اعضای تاخیر انداختن تجارت تسهیل توافق (TFA) که امضا شد در بالی مگر اینکه ما به توافق اجازه می دهد کشورهای در حال توسعه به ادامه امنیت غذایی برنامه به طور نامحدود و تا زمانی که یک راه حل دائمی پیدا شد. تنها پس از ما به توافق هند را از پیش شرط های من برای دهلی نو اجازه اجرای TFA بود که به معنای ساده کردن رویه های گمرکی تسهیل انتشار سریع کالا از بنادر و کاهش هزینه های معامله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>