Narayana Murthy در قانون همه را به حال اول خود انگلستان بودجه ماه آینده

لندن: دولت بریتانیا در حال حاضر خواهد شد بودجه در مارس 11 همانطور که قبلا اعلام, جدید هندی-منبع صدراعظم از خزانه Rishi Sunak گفت: در روز سه شنبه به او قول داد به رها کردن این کشور بالقوه و ارائه وعده های داده شده به رای دهندگان.

وجود داشته است گمانه زنی های زیادی است که این بودجه می تواند به تاخیر افتاد پس از 39 سال-پسر-در-قانون Infosys بنیانگذاران Narayana Murthy جایگزین پاکستان-منبع ساجد جاوید پس از شوک استعفای مارس 13.

در حال حاضر از آن خواهد شد همانطور که قبلا برنامه ریزی شده در مارس 11, او گفت:, در ازدواج خود بودجه است.

Sunak توییتی که او “ترک خوردگی در” آماده سازی” و ارائه وعده های داده شده به رای دهندگان پیش از ماه دسامبر انتخابات عمومی برنده توسط حزب محافظه کار به رهبری نخست وزیر بوریس جانسون.

“ترک خوردگی در آماده سازی برای اولین بودجه در مارس 11. آن را تحویل در وعده ما به مردم – درست کردن و رها کردن این کشور پتانسیل,” او نوشت.

در طول تعطیلات آخر هفته, انگلستان, وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: بودجه برنامه “خوبی پیشرفته” اما Sunak “ممکن است بخواهید زمان”.

او به بی بی سی گفت: “آن مرد را فقط در محل برای چند روز. اجازه بدهید او را چند روز برای تصمیم گیری در تاریخ است.”

جاوید شوک استعفای دنبال شایعات تنش بین او و نخست وزیر مشاور ارشد Dominic Cummings.

پس از جاوید پایین پا No 10 اعلام کرد وجود دارد در حال حاضر می تواند یک تیم مشترک از مشاوران اقتصادی برای هر دو جدید صدراعظم و نخست وزیر.

Sunak شد دبیر کل به خزانه قبل از مصرف بیش از جاوید.

MP برای ریچموند در ایالت یورکشایر درشمال انگلستان به Murthy دختر Akshata برای اولین بار وارد پارلمان بریتانیا در سال 2015 و سریع افزایش یافته است تا حزب محافظه کار به عنوان یک سرسخت Brexiteer که تا به حال پشت جانسون استراتژی به ترک اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا).

تایمز گزارش داد که روز سه شنبه نخست وزیر جانسون و صدراعظم Sunak دیدار خواهد کرد برای جزئیات بودجه مذاکرات برای اولین بار در روز چهارشنبه.

آنها با توجه به برش بازنشستگی کاهش مالیات برای بالاتر بگیر و آرامش بخش قوانین هزینه های این روزنامه است.

در انتخاباتی محافظهکاران مانیفست حزب وعده داده شده آنها خواهد چوب به تعدادی از قوانین مالی در دولت است.

جاوید بودجه طرح شده اند به خوبی توسعه یافته است. آن بود که با توجه به شامل یک افزایش چشمگیر در هزینه های زیرساخت اما ترک بسیاری از روز به روز دپارتمان بودجه تا حد زیادی در محل حفاری پنج سال دیگر از محدودیت در رفاه و مقامات محلی بودجه نگهبان گزارش شده است.

اما Sunak است به احتمال زیاد به بازنویسی برخی از جاوید قوانین, آرامش بخش, محدودیت های بودجه در سراسر گسترده تر تعداد کلمبوس بخش مقاله گزارش شده است.

با این حال او تحت فشار است تا از شماره 10 در نظر گرفتن مالیات بر ثروتمند انگلیسی از جمله امکان عمارت مالیات برای پرداخت برخی از هزینه های اضافی آن اضافه شده است.

در استعفا نامه جاوید گفت: نخست وزیر جانسون: “من مصرانه از شما برای اطمینان از خزانه به عنوان یک موسسه حفظ حد اعتبار به عنوان امکان پذیر است.

“تیم وجود دارد را تحت تاثیر قرار من با انرژی و عقل آنها را به ارائه تغییرات در سیاست است که من led,” او اضافه شده است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>