Nadler پرس بر بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از اورژانس قدرت در طول همه گیر

تشکر. Jerrold Nadlerجرالد (جری) لوئیس NadlerAmazon مورد استفاده قرار داده از آن فروشندگان برای ایجاد رقابت محصولات: گزارش نیویورک و نیوجرسی و قانونگذاران تماس برای کمک های بیشتر برای کمک به مبارزه با کروناویروس قضایی مجلس کمیته به تعویق انداختن جلسه با Barr در میان coronavirus شیوع بیشتر (D-n. y.) رئیس کمیته قضایی مجلس فشرده دادستان کل ویلیام Barrویلیام پلهام BarrBarr تماس برای تحقیقات به صاحبخانه خواستار نعمت جنسی در محل اجاره 92 درصد از زندانیان تست شده برای COVID-19 در ایندیانا زندان دریافت نتایج مثبت 38 درصد از آرکانزاس COVID-19 موارد متمرکز در زندان ایالتی بیشتر در مورد اورژانس قدرت رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpNew مکزیک فرماندار گسترش اقامت در خانه سفارش: “ما در حال آماده به سهولت’ Coronavirus فرهنگ جنگ بیش از بازگشایی اقتصاد بازدید کاپیتول هیل چالش چین و که—اما نه در حالی که با شدت گرفتن بیماری همه گیر تر شده است گفت: او می تواند با استفاده از در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در نامه ای به Barr در جمعه Nadler ذکر ادعا تهمت ساخته شده است در مورد نامشخص قدرت او می تواند انتخاب کنید برای تصویب به مبارزه با ویروس ها و درخواست جزئیات خاص بیش از اقدامات کاخ سفید می تواند.

“در روزهای اخیر و هفته رئیس جمهور تهمت بارها پیشنهاد او ممکن است استفاده از نامشخص اورژانس قدرت در پاسخ به COVID-19 همه گیر” نوشت Nadler. “هنگامی که به چالش خود را در مورد ادعای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او خواهد ‘نوشتن مقالات’ یا ‘کوتاه حقوقی’ توجیه این موقعیت.”

تبلیغات

Barr اشاره کرد که هر گونه اقدام تهمت را به احتمال زیاد به مرور توسط وزارت دادگستری هر چند او هنوز هم مشخص نشده چه او در نظر دارد به انجام است.

“در حالی که هنوز معلوم نیست چه رئیس جمهور با اشاره به زمانی که او در توصیف مقامات است که مردم حتی نمی دانم در مورد’ اظهارات خود نشان می دهد که دولت او تولید کرده است و یا ممکن است به زودی تولید اسناد و مدارک مسئله برای حمایت از استفاده از فوق العاده مراجع قانونی در پاسخ به همه گیر” Barr نوشت. “این اسناد به احتمال زیاد تحت بررسی توسط وزارت دادگستری دفتر مشاور حقوقی (OLC).”

این نامه می آید به عنوان تهمت به نقل نامشخص قدرت این ادعا در روزهای اخیر که او را “مناسب برای انجام بسیاری از چیزهایی است که مردم حتی نمی دانند” و “بسیار قوی اورژانس قدرت.”

رئیس جمهور ابرو مطرح شده در اوایل این ماه پس از او گفت که کل سازمان برای بازگشایی اقتصاد و بالابر stay-at-home سفارشات به ظاهر نشان می دهد او می تواند نادیده گرفتن تصمیمات فرمانداران سراسر کشور قبل از پس گرد روز بعد.

Nadler درخواست Barr روشن مغلوب ساختن پیشی جستن “hidden” اورژانس قدرت توسط توجیهی خود پنل و ارائه هر وزارت دادگستری اسناد و مدارک او مورد رئیس جمهور “استفاده بالقوه از مقامات اورژانس در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>