Nadler مطالبات پاسخ از بار در “کانال جدید” برای اوکراین دریافت اطلاعات از جولیانی

در نامه ای به دادستان کل Nadler به نام بار به ارائه یک “توضیح کامل” در مورد تصمیم خود برای گریز از عمل استاندارد و راه اندازی کانال دیگری برای اطلاعات بیرون آمدن از اوکراین. او پرسید که دادستان کل به 11 سوال مربوط به تنظیم توسط Feb. 25.

“همانطور که می دانید بخش رسمی تاسیس کانال های که در آن برای دریافت اطلاعات و شروع تحقیقات” Nadler نوشت. “این کانال جدید به آقای جولیانی به نظر می رسد خروج قابل توجهی از کسانی که کانال های سنتی.”

“هستند بسیاری از برنامه های در اوکراین بسیاری از crosscurrents و ما نمی توانیم هر چیزی را دریافت می کنیم از اوکراین در صورت ارزش” بار گفت:, و اضافه کرد که این گروه تاسیس “یک فرایند مصرف در این زمینه به طوری که هر گونه اطلاعات در مورد اوکراین می تواند به دقت مورد بررسی قرار.”

تبلیغات

بر نگهداری می شود که این فرایند را بررسی خاستگاه و اعتبار تمام اطلاعات آن را دریافت و از جمله از جولیانی. جولیانی تلاش به فشار مقامات اوکراین برای راه اندازی یک بررسی به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTrump تحت فشار به تمدید آخرین پیمان اتمی با روسیه در نیوهمشایر اضطراب در مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن میانه نبرد برای لبه در شلوغ خط جلوتر از نیوهمپشایر بیشتر و پسرش هانتر بایدن بیش از اتهامات بی اساس از فساد مرکزی شد به استیضاح.

Nadler گفت: در نامه ای که پتانسیل ارتباطات بین جولیانی و وزارت دادگستری مطرح شده و سوالات جدی از تضاد منافع. او اشاره کرد که دو نفر از جولیانی همکاران — لو Parnas و ایگور Fruman — صورت مالی مبارزات انتخاباتی تخلف اتهامات و Parnas ادعا کرده است که بر “تا به حال شناخته شده اند همه چیز” درباره جولیانی اوکراین, فشار مبارزات انتخاباتی.

نیویورک کنگره همچنین پرسید که آیا بر مورد بحث و بررسی به اصطلاح فرایند مصرف با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این که آیا یا نه شما در لیگ با جولیانی و همکاران DOJ دستورالعمل ها و مقررات خروجی برای محافظت از شما و این بخش حتی از ظاهر تضاد منافع و یا هر گونه بی مناسبتی,” Nadler گفت.

تبلیغات

آیات مورد تهمت و جولیانی تلاش برای فشار به اوکراین برای تحقیقات به رقبای سیاسی خود کمک خار خانه استیضاح تحقیق در سپتامبر گذشته. سنا رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از استیضاح مقالات هفته گذشته پس از مسدود کردن حرکت به شنیدن جدید شهود و اسناد و مدارک.

جولیانی بارها ترویج اتهامات که جو بایدن درگیر در فساد به عنوان معاون رئیس جمهور در حالی که تلاش برای سرنگونی اوکراین دادستان بود که در بررسی یک شرکت گاز اوکراین که در آن شکارچی بایدن در نشست هیئت مدیره. هیچ شواهدی وجود ندارد که Bidens درگیر در هر تخلفات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>